Ar iš tiesų mūsų laikų žmonėms praeitis tapo nereikšminga?


Ar praeitis reikšminga šiuolaikiniam žmogui. Ar is tiesu musu laiku zmogui praeitis tapo nereiksminga. Ar is tiesu musu laiku zmonems praeitis tapo nereiksminga rasinys. Ar siuolaikiniam zmogui svarbi praeitis. Ar praeitis vis dar reiksminga siu laiku zmogui. Ar istiesu musu laiku zmonems praeitis tapo nereiksminga. Ar praeitis reiksminga siuolaikiniam zmogui rasinys. Ar praeitis svarbi siuolaikiniam zmogui. Ar praeitis mums tapo siandien nereiksminga. Ar is tiesu musu zmonems praeitis tapo nereiksminga.

Ar iš tiesų mūsų laikų žmonėms praeitis tapo nereikšminga?

Kiekvienam mokyklinio amžiaus vaikui yra kišama lietuvos ar pasaulio istorija. Stojant į aukštąsias mokyklas beveik kiekvienai pasirinktai profesijai reikalingas istorijos egzaminas. Galbūt taip yra tam, kad sudominti,pritraukti vaikus prie savo šalies istorijos. Manyčiau, šis planas įgyvendintas. Kuo toliau tuo labiau mokiniai išreiškia susidomėjimą savo šalies istorija. Tai yra tik maža dalelė tų žmonių, kurie galėtų įtikinti mus, jog praeitis yra reikšminga šių laikų žmonėms. O kokia dabartinė situacija su vyresnio amžiaus žmonėmis? Juk jie matė daugiau nei mes, o kai kurie iš jų net išgyveno, patyrė tai, kas aprašoma istoriniuose vadovėliuose.

Suaugusiems žmonėms, manyčiau, nėra labai svarbi praeitis. Jie gyvena dabartimi ir nesuka sau galvos dėl praeities, nes tai yra beprasmiška. Jie turi darbą,vaikus ir jų galvoje yra ne tai. Kitas argumentas tai, jog sovietinėje lietuvoje nebuvo suteiktos tokios galimybės domėtis praetimi, o ypač savo šalies, nei yra dabar – to neleido sovietai.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (474 žodžiai)
  • Mokykla
  • Silvija
  • Ar iš tiesų mūsų laikų žmonėms praeitis tapo nereikšminga?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar iš tiesų mūsų laikų žmonėms praeitis tapo nereikšminga?. (2012 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-is-tiesu-musu-laiku-zmonems-praeitis-tapo-nereiksminga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:28
×