Ar iš tiesų nelaimė padeda žmogui pažinti save?


Kodel nelaimeje zmogus geriau pazista save. Ar ištiesu nelaime padeda pažinti save. Ar iš tiesų kančia padeda žmogui pažinti save. Ar nelaime padeda zmogui pazinti save rasinys. Ar istiesu nelaime padeda pazinti save literatura. Ar is tiesu nelaime padeda pazinti save. Nelaime padeda pazinti save. Ar ištiesų kančia padeda žmogui pažinti savę?. Ar is tiesu kancia padeda zmogui suprasti save. Ar is tiesu kancia zmogui padeda pazinti save?.

Ar iš tiesų nelaimė padeda žmogui pažinti save.


Kiekvieno žmogaus gyvenimo kelias priklauso nuo jo paties pasirinkimo. Viena iš gyvenimo sudedamųjų dalių yra nelaimės, kurios gali pakeisti asmenį ir jo mąstymą. Taip pat įvairūs aspektai gali priversti žmogų geriau pažinti save: artimųjų įtaka, žmogaus charakteris, neprognozuojamos situacijos. Vis dėlto, tam tikri įvykiai gali pakreipti gyvenimą kita linkme. Manau, kad žmogus nėra apsaugotas nuo nelaimių ir jų sukeliamų padarinių.

Pirma, nuolankus žmogus savo elgesiu parodo, kad neturi tvirto apsisprendimo tam tikrais gyvenimo atvejais. Kai įsipareigojimas paremtas prievarta, sunku tikėtis gerų rezultatų. Apie tai, kaip nuolankumas priveda prie asmeninės nelaimės, rašė Vincas Mykolaitis-Putinas, XX amžiaus pradžios lietuvių poetas simbolistas ir prozininkas, psichologiniame intelektualiniame romane “Altorių šešėly”. Kūrinyje pateikiamas faktas, kaip Liudas Vasaris, šešiolikmetis vaikinas, tėvų sprendimu įstoja į kunigų seminariją. Jam sunku savyje atrasti tikėjimą Dievu. Negalėdamas atvirai išreikšti savo jausmų, Vasaris rašo eilėraščius, kuriuos netrukus pastebi ir palankiai vertina vienas jo bičiulių, klierikas Varnėnas.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (677 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Ar iš tiesų nelaimė padeda žmogui pažinti save?
    10 - 8 balsai (-ų)
Ar iš tiesų nelaimė padeda žmogui pažinti save?. (2016 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-is-tiesu-nelaime-padeda-zmogui-pazinti-save.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 07:24
×