Ar iš tiesų svarbi tik ši akimirka


Ne tik akimirka. Ar istiesu svarbi tik si akimirka. Ar svarbi tik si akimirka. Netikakimirka. Netik akimirka. Ar is tiesu svarbi tik si akimirka (samprotavimo rasinys). Netikakimirka.lt. Ar svarbi akimirka. Ne tik akimerka. Netikakimirka lt.

Ar iš tiesų svarbi tik ši akimirka?

Šiais laikais, kuomet gyvenimo ritmas darosi vis greitesnis žmonės vis mažiau dėmesio kreipia į smulkmenas, todėl ir vis rečiau susimąstome apie vienos akimirkos svarbą apie tai kaip ji gali pakeisti bei nulemti netik mūsų pačių, bet ir kitų žmonių likimus. Vis rečiau kyla klausimas : „ “.

Viena akimirka, tokia trumpa ir iš pirmo žvilgsio nereikšminga žmogaus gyvenime gali lemti begalo daug. Per vieną akimirką prasideda ir baigiasi karai, žmonės suserga ir pasveiksta, įsimyli ir išsiskiria. Vieną akimirką gali būti laimingiausias žmogus pasaulyje, o kitą - viskas sugriūna. Akimirkos svarba labai išriškėja sudėtingose situacijose, tokiose kaip mašinos avarija, kuomet žmogaus gyvybė priklauso nuo kelių sekundžių, galbūt pasukus vairą į kitą pusę avariją gali neįvykti arba sudvejojus bent akimirkai gyvybė nutrūksta.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (246 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ieva
  • Ar iš tiesų svarbi tik ši akimirka
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar iš tiesų svarbi tik ši akimirka. (2013 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-is-tiesu-svarbi-tik-si-akimirka.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 15:39
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo