Ar iš tiesų žmogus tik klysdamas randa savo tikrą kelią?


Ar is tiesu zmogus tik klysdamas randa tikra kelia. Ar tikrai žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią. Ar tikrai tik klysdamas žmogus atranda savo kelią?. Ar iš tiesų tik klysdamas žmogus suranda tikrą kelią. Ar iš tiesų žmogus tik klysdamas suranda tikrą kelią. Ar žmogus per klystkelius suranda tikrą kelią. Ar zmogus tik klysdamas suranda tikra kelia faustas. Ar zmogus tik klysdamas suranda teisingą gyvenimo kelią?. Ar zmogus tik klysdamas suranda tikra kelia. Ar is tiesu zmogus tik klysdamas suranda tikra kelia faustas.

Ar iš tiesų žmogus tik klysdamas randa savo tikrą kelią?

Žmogus ieško kažko naujo dažnai neatsižvelgdamas į gyvenimo suteikiamas galimybęs. Galime teigti jog tai atsispindi J. V. Gėtės kūrinyje ,,Faustas”. Kūrinio pagrindinis veikėjas Faustas sudarė sutartį su velniu, nes vis ieško kažko naujo, ko net pats nežino. Kaip žinome tipinis velnias siekia sau naudos padėdamas kitiems. Už pagrindinius Fausto norus: jaunystę, meilę, pasaulio pažinimą Mefistofelis siekia, kad Faustas tarnautu jam po mirties. Faustas net nedvėjodamas sutiko su velnio sąlygomis ir pasakė ,,mano gyvenimas čia, meilė ir kančia, viskas su manimi gyvena čia”. Žinoma, kaip ir pažadėjo velnias, taip pažadą ir ištesėjo. Anot J. V. Gėtės ,, laikytis žodžio- ir velniams dorybė”. Visgi Faustas atrado savo meilę. Padaręs klaidą gailėjosi, o galiausiai atrado savo tikrąjį kelią tai pažinimas. Žmogus net nežino ko ieško pasimeta savo minčių visatoje. Galvoja tik apie tai, kaip čia sužinojus kažka naujo. Ne visiems lemta žinoti tai, ko siekia sužinoti kiekvienas ,pavyzdžiui , gyvybės ir mirties prasmę, kaip tai siekė Faustas bei Kainas. Ieškodamas kažko naujo dažnai suklysta ir tą žmogaus padaryta klaida skatina žengti į priekį ir daugiau nepadaryti tokios pat klaidos, kuria padarė prieš tai.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (630 žodžiai)
  • Mokykla
  • Beata
  • Ar iš tiesų žmogus tik klysdamas randa savo tikrą kelią?
    10 - 9 balsai (-ų)
Ar iš tiesų žmogus tik klysdamas randa savo tikrą kelią?. (2014 m. Rugpjūčio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-is-tiesu-zmogus-tik-klysdamas-randa-savo-tikra-kelia.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 06:42
×