Ar ištiesu darbas žmogų puošia


Rasinys apie darba. Ar darbas zmogu puosia rasinys. Darbas zmogu puosia rasinys. Darbas puosia zmogu. Rasinys darbas zmogu puosia. Rasiniai apie darba. Ar darbas zmogu puosia. Ar darbas puosia zmogu rasinys. Ar is tiesu darbas zmogu puosia rasinys. Darbas rasinys.

Ar ištiesų darbas žmogų puošia? Lietuvių kalbos rašinys.

Lietuviai nuo seno pasizymi, kaip tauta, kuri darbuose nebijo sunkumu, nebijo isbandymu ir yra kantrus bei moka dziaugtis paprastais dalykais.

Musu senoles sugebedavo pamaitinti visa gausia seima neturedamos dideliu istekliu, jos triusdavo nuo ryto iki vakaro,o seimynai sumigus dar turedavo jegu numegsti siltas koijnes vyrui ar margaspalvi salika mazajam seimos nariui. Jos nedejuodavo del sugrubusiu ranku ar, kad negali sau leisti pramogauti. Daugelyje islikusiu dokumentiniu filmu rodoma, kaip budavo nuimamas derlius su daina, su pagarba ne tik uzaugusiam grudui ar subrendusiam vaisiui, bet ir zemei, kuri ta gruda subrandino, ar medziui, kuris ta vaisiu sunokino.

Dar ir siais laikas daugelis musu mamu bei mociuciu linkusios taupyti; verda ivairias uogienes, marinuoja agurkus, pomidorus bei kitas darzoves ziemai, kas kitose tautose nepriimtina, tuo labiau, kad darbar daugelyje parduotuviu luzta lentynos nuo maisto ivairumo.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (447 žodžiai)
  • Mokykla
  • Amicis
  • Ar ištiesu darbas žmogų puošia
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar ištiesu darbas žmogų puošia. (2013 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-istiesu-darbas-zmogu-puosia.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 12:38
×