Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?


Istoriniu ivykiu itaka zmogui. Istoriniu ivykiu itaka zmogaus likimui. Kaip istorija veikia zmogaus likima. Ar tikrai žmogus yra istorinių aplinkybių įkaitas? rasinys. Kaip istorines aplinkybes keicia likimus. Kaip.istoribes aplinkybes nulemia zmoniu gyvenimus. Ar istorines aplinkybes gali nulemti zmogaus gyvenima. Ar istorija gali nulemti žmogaus likimą. Kaip zmoniu viltis lemia istorinis laikotarpis?. Kaip istorines aplinkybes keicia zmogaus gyvenima.

Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?

Istorinės aplinkybės – tai mūsų, viso pasaulio žmonių aplinkybės. Jos atskleidžia tai, kas buvo anksčiau, o tai atskleisti padeda kūriniai. Daugelį istorinių faktų sužinome ,būtent, iš kūrinių. Skaitydami gero siužeto istorinius kūrinius mes , galime sakyti, išgyvename tai kas vyko iki mūsų atsiradimo. Taigi, galime drąsiai teigti, kad istorinės aplinkybės veikia žmogaus lkimą.

Vienas iš geriausių tokių kūrinių yra Balio Sruogos , „Dievų miškas“. Kūrinyje autorius pasakoja apie Štuthofo koncentracijos stovyklą. Apie šią stovyklą jis rašo atrodo be jausmų, šaltai, be vilties išlikti. Kūrinyje atskleidžiamos žiaurios žmonių sugyvuliškėjimo detalės. Nors kūrinyje veiksmo mažai, vis pasakojami antižmogiškumo pavyzdžiai, tačiau šį kūrinį norisi skaityti ir skaityti. Sunku nesigilinti į buvusią situaciją, juk taip žiauriai buvo dorojamasi su bejėgiais, nualintais žmonėmis.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (571 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar istorinės aplinkybės veikia žmogaus likimą?. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-istorines-aplinkybes-veikia-zmogaus-likima.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:01
×