Ar jaunam žmogui lengva gyventi daugiakultūrinėje aplinkoje?


Kodel jaunam zmogui nelengva gyventi. Ar sunku gyventi jaunam zmogui. Ar lengva jaunam zmogui gyventi. Kodel jaunam zmogui sunku gyventi. Kodel jaunam zmogui nelengva gyventi?. Ar lengva jaunam zmogui gyventi siame pasaulyje? rasinys. Jaunam zmogui nelengva gyventi. Rasinys kodel jaunam zmogui nelengva gyventi. Rasinys ar lengva gyventi jaunam zmogui. Ar lengva buti jaunam pastraipa.

Ar lengva gyventi daugiakultūrėje aplinkoje?

Į šį klausimą atsakyti vienprasmiškai yra gana sunku, nes galime įžvelgti ir teigiamų, ir neigiamų dalykų gyvenant šitokioje visuomenėje. Giliau paanalizavus Kėdainių istoriją, matoma, jog išties jie buvo gana tolerantiški ir supratingi kitom tautom. Kaip sako Kėdainių krašto muziejaus direktorius Rimantas Žirgulis: „Daugiakultūriškumas ir Kėdainių praeitis - tarsi sinonimai. Tai, kas kažkada buvo Kėdainiuose, šiandien darosi irgi aktualu. Juk įstojus į Europos Sąjungą teks bendrauti su įvairių tautybių, ar net rasių, žmonėmis“. Dabar mes to nesuprantame ir tikrai nebūtume tokie tolerantiški kitom tautom, tikrai nesitaikytume su jų papročiais, bei tradicijomis, kaip darė Kėdainių gyventojai.

  • Lietuvių kalba Esė
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (452 žodžiai)
  • Fruitella
  • Ar jaunam žmogui lengva gyventi daugiakultūrinėje aplinkoje?
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar jaunam žmogui lengva gyventi daugiakultūrinėje aplinkoje?. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-jaunam-zmogui-lengva-gyventi-daugiakulturineje-aplinkoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:42
×