Ar K. Donelaičio puoselėtos vertybės svarbios šiuolaikiniam žmogui?


Kokios vertybes svarbios siuolaikiniam zmogui. Ar kristijono donelaičio puoselėtos vertybės svarbios šiuolaikiniam žmogui. K donelaitis puoselejamos vertybes. Donelaicio puosejamos vertybed. Apie kokias moralines vertybes,svarbias siuolaikiniam zmogui,kalba k.donelaitis. planas. Kuo svarbus darbas siuolaikiniam zmogui?. Kokios vertybes svarbios siu laiku zmogui. Ar senosios literatūros vertybės svarbios šiuolaikiniam žmogui?. Donelaitis metai siulaikinis zmogus. Ar siandieniniam zmogui reikalingi donelaitiski pamokymai.

Ar K. Donelaičio puoselėtos vertybės svarbios šiuolaikiniam žmogui?

Bėgant metams, keičiantis žmonių raidai ir kultūrai keičiasi ir vertybės. Vienos vertybės virsta kitomis, kitos jų yra tiesiog užmirštamos ar neišsaugomos. XVIII a. anot K. Donelaičio svarbiomis vertybėmis buvo laikomos darbštumas, tikėjimas, teisingumas, ištikimybė tautos tradicijoms bei papročiams. Daugelis šiuolaikinių žmonių yra pamiršę ar nuvertinę šias vertybės.

Pirmoji K.Donelaičio puoselėta vertybė yra tikėjimas. Šiuolaikiniai žmones palaipsniui jį praranda. Juk vis dažniau pamirštame dešimt Dievo įsakymų, juos laužome, kitaip tariant, gyvename pagal savo taisykles, o jeigu kas nors nepasiseka, priskiriame tai likimui. Dažniausiai piliečiai per daug įklimpę į savo problemas, asmeninius siekius, tikėjimą palieka paskutinėj vietoj, vis rečiau jį puoselėja taip vesdami savo dvasinį pasaulį į krizę.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (580 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zigmas
  • Ar K. Donelaičio puoselėtos vertybės svarbios šiuolaikiniam žmogui?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar K. Donelaičio puoselėtos vertybės svarbios šiuolaikiniam žmogui?. (2014 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-k-donelaicio-puoseletos-vertybes-svarbios-siuolaikiniam-zmogui.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 24 d. 09:31
×