Ar kančia gali būti prasminga?


Kada kancia yra prasminga. Rasinys ar skausmas padeda gyvenime. Rasinys apie skausma gyvenime. Ar skausmas ir kancia gali buti ikvepimo saltinis. Kada kancia prasminga? rasinys. Kaip gerai parasyti rasini tema ar skausmas ir kancia gali buti ikvepimo saltinis.

Ar kančia gali būti prasminga?

Biblijoje yra sakoma, jog „pažinimo medis yra pažinimas ir žemiška kančia“. Kančia – tai tam tikra skausmo atmaina, susijusi su žala. Ji būna tiek fizinė, tiek dvasinė, gali skirtis jos stiprumas, tačiau jos prasmę keikvienas supranta skirtingai. Kančios sukeltas skausmas padeda suprasti savo klaidas bei būti kaip įkvėpimo šaltinis.

Pirmiausia, kančia gali būti prasminga, nes padeda suvokti savo klaidas. Ją patirdamas žmogus pažvelgia į save iš kitos pusės, apmąsto jau praėjusį gyvenimą. Atsižvelgiant į savo blogąsias savybes ir nuklydimus, galima tapti geresniu nei buvome. Apie kančią, kuri padeda suprasti savo klaidas, rašė ir XX a. vidurio katastrofų literatūros rašytoja S. Nėris eilėraštyje „Maironiui“. Tai eilėraštis iš paskutiniojo rinkinio „Prie didelio kelio“, kuriame bandoma permąstyti savo gyvenimą, suvokti klaidas. Šiame kūrinyje lyrinis subjektas atgailauja dėl savo nuodėmių, nes supranta kažkada klydęs. Dabar jam svarbu vėl būti priimtam į savo į savąjį pasaulį, tėvynę.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (565 žodžiai)
  • Mokykla
  • Eitvydas
  • Ar kančia gali būti prasminga?
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar kančia gali būti prasminga?. (2015 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-kancia-gali-buti-prasminga.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:16
×