Ar katastrofų metu išbandomos žmogaus vertybės? rašinys


Kaip katastrofu laikotarpiu isbandoma zmogaus dvasines vertybes. Kaip katastrofu metu isbandomos zmogaus vertybes. Zmogaus vertybiu kaita katastrofu literatutoje. Ar katastrofos metu isbandomos zmogaus vertybes. Ar ribinėse gyvenimo situacijose yra išbandomos žmogaus vertybės. Kaip isbandomos vertybes zmogaus gyvenime. Zmogaus vertybiu isbandimas katastrofu metu. Pastraipa ar katastrofu metu isbandomos zmogaus vertybe. As 45 metu zmogus rasynis.

Ar katastrofų metu išbandomos žmogaus vertybės?

Gyvenimas – sunkus išbandymas kiekvienam iš mūsų. Jis negaili nelaimių ir negandų, kurias mes įpratę traktuoti kaip tragedijas. Niekada negalime žinoti, ką mums paruošęs likimas, todėl žmogui , atsidūrusiame kritinėje situacijoje, katastrofa tampa tarsi išbandymas. Išbandymas ne tik kūno, bet svarbiausia, išbandymas žmogaus dvasios stiprybei. Tragedijų metu yra išmatuojamos visos žmogaus vertybių ribos, parodančios kiek kiekvienas turi žmogiškumo, pasiaukojimo bei atjautos kitiems ir stiprybės pats savyje.

Pirmiausia, net ir pačiomis sunkiausiomis aplinkybėmis žmogus privalo išlikti žmogumi. Tačiau dažnas, net ir vedamas gerų ketinimų, dažnai nesugeba tinkamai sustyguoti savo veiksmų, o šių pasėkoje, griaudamas nusistovėjusias gyvenimo ir moralės normas, pamiršęs žmogiškumą, į aplinkinių, o tuo pačiu ir savo gyvenimą, atneša daug kančios ir skausmo.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (725 žodžiai)
  • Mokykla
  • Silvija
  • Ar katastrofų metu išbandomos žmogaus vertybės? rašinys
    10 - 6 balsai (-ų)
Ar katastrofų metu išbandomos žmogaus vertybės? rašinys. (2015 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-katastrofu-metu-isbandomos-zmogaus-vertybes-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:36
×