Ar knyga turi ateitį informacinių technologijų pasaulyje


Naujosios technologijos rasinys. Informacines technologijos rašinys. Knyga informaciniu technologiju pasaulyje. Rasinys ar technika palegvino zmogaus gyvenima. Knyga apie ateiti. Naujųjų technologijų įtaka kultūrai. Rasinys skaitmenine knyga. Informacija apie informaciniu technologiju ateitis skaidres. Ar knyga turi ateiti?. Rašinys apie knygą ir technologijas.

Ar knyga turi ateitį informacinių technologijų pasaulyje?

Jau nuo senų laikų knyga buvo labai vertinama, bet jas tada įsigyti galėjo ne kiekvienas. Dabar, xxi amžiuje, gyvenantis žmogus turi visas sąlygas skaityti. Net jei jis negali skirti pinigų knygos įsigijimui, yra kitų būdų ją perskaityti: galima apsilankyti bibliotekoje ar pasinaudoti elektronine knyga. Nepaisant šių puikių sąlygų, dabartinis žmogus knygai teikia vis mažesnę reikšmę. Tai patvirtina 2005 metais atliktas sociologinis tyrimas. Apklausos rezultatai parodė, kad lietuvoje skaitančiųjų yra apie du trečdalius, o intensyvus ir nuolatinis skaitymas būdingas dar mažesnei žmonių grupei - trečdaliui lietuvos gyventojų.

Didžiausią įtaką skaitančiųjų mažėjimui turi naujų technologijų atsiradimas ir jų paplitimas visuomenėje

Vis dažniau žmogus knygą iškeičia į kompiuterį, internetą, televizorių bei kitas mūsų gyvenimo kasdienybe tapusias pramogas. Naujosios technologijos turi daug privalumų – jos padeda greičiau rasti reikiamą informaciją iš daugybės šaltinių, ją tinkamai apdoroti bei pateikti. Turėdami galimybę skaityti knygą ar žiūrėti pagal ją sukurtą filmą, dažniausiai mes renkamės filmą, nes taip sutaupome savo laiko. Nors naujosios technologijos palengvina žmogaus gyvenimą, bet jos negali duoti to, ką duoda knyga. Filmų žiūrėjimas, žaidimas kompiuteriu ir kiti naujųjų technologijų dėka atsiradę laisvalaikio praleidimo būdai tik stabdo žmogaus kaip asmenybės augimą, neleidžia vystytis jo vaizduotei, mąstymui.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 2 KB
  • m.
  • 2 puslapiai (416 žodžiai)
  • Mokykla
  • Nezinau
  • Ar knyga turi ateitį informacinių technologijų pasaulyje
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar knyga turi ateitį informacinių technologijų pasaulyje. (2012 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-knyga-turi-ateiti-informaciniu-technologiju-pasaulyje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 00:52
×