Ar kompiuteris pakeis knygą?


Kompiuteris ar knyga. Knyga ar kompiuteri rasinys. Ar kompiuteris pakeis knygas. Rasinys ar kompiuteriai pakeis knygas. Ar kompiuteriai pakeis knygas?. Ar kompiuteriai pakeis knyga.

Sociologijos kursinis darbas. Ar kompiuteris pakeis knygą? Įvadas. Teorinė dalis. Knygos atsiradimas. Pirmoji lietuviška knyga. Spaudos draudimo metai ir knygnešiai. Interneto ištakos. Interneto poveikis. Knyga ar kompiuteris? Praktinė dalis. Išvados ir pasiūlymai. Žodinėlis. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai. Anketa.


Rašant kursinį darbą, mano pagrindinis tikslas yra atskleisti mažėjančią knygų populiarumo problemą. Visų pirma siekdama savo tikslo, surinkau medžiagą apie knygų atsiradimą, istoriją, jų populiarėjimą ir šiais laikais knygų populiarumo mažėjimą. Tolimesnėje darbo pasėkoje, norėdama sužinoti apie knygų svarbą žmogaus gyvenime, jų skaitymo dažnumą sudariau anketą. Remiantis anketos duomenimis, pateiksiu išvadas ir svarbiausius tyrimo rezultatus, bei pasiūlymus.

Ar kompiuteris pakeis knygą?. (2013 m. Kovo 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-kompiuteris-pakeis-knyga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 21:54