Ar kurdamas žmogus visada pasako tiesą?


Rasinys apie tiesa. Tiesa rasinys. Kas yra tiesa? rasinys. Rašinys tiesa. Tiesa ir zmogus. Ar zmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas uz savo veiksmus rasinys. Ar zmogus visada gali rinktis skirgaila. Rašinys: ar visada reikia sakyti tiesa?. Ar visada reikia sakyti tiesa rasinys. Ar visada tiesa.

Ar kurdamas žmogus visada pasako tiesą?

Žmonės nuolatos ką nors kuria, tai - mūsų gyvenimo dalis, tačiau kūryba labai plati sąvoka. Mes galime kurti savo namų taisykles, planus ateičiai arba meną: literatūra, muziką, dailę, filmus ir kt. Pastarąjį galimybę kurti turi ne visi, ir tai lyg tų išrinktųjų žmonių įrankis, per kurį jie gali perduoti savo mintis, tiesas, įsitikinimus kitiems. Tačiau daugiausiai pasakanti meno šaka buvo ir yra literatūra. Taigi, ar rašytojai mums visada perduoda tiesą? Manau, kad viskas priklauso nuo pačių rašytojų ir aplinkos veiksnių, bet dažniausiai perduoda tiesą.

Jau praėjo 21-eri metai, kai lietuva yra atkovojusi nepriklausomybę, tačiau prieš tapdama laisva šalimi ji buvo sovietų sąjungos sudėtyje. 1940 – 1988 metais lietuva kentėjo cenzūros laikotarpį, kai rašytojai rašė ne tai ką norėjo, o tai ką reikėjo ir tai turėdavo pateikti, kaip nenuginčijamą tiesą. Jiems buvo griežtai draudžiama kritikuoti tuometinę santvarką, jei tai darydavo, cenzūra arba visai nepraleisdavo kūrinių arba cenzūruodavo pagal save.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (489 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viktorija
  • Ar kurdamas žmogus visada pasako tiesą?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar kurdamas žmogus visada pasako tiesą?. (2012 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-kurdamas-zmogus-visada-pasako-tiesa.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:08
×