Ar laikas keičia idealus?


Ar laikas keicia idealus rasinys. Kaip laikas keicia poziuri i dorove rasinys. Ar laikas keicia idealus? pastraipa. Rašinys: ar laikas keičia idealus?. Kaip laikas keicia idealus.

Ar laikas keičia idealus?

Su laiku keičiasi ir žmonių puoselėjamos vertybės. Kiekvienas iš mūsų turime vertybes, kuriomis remiames savo gyvenimuose. Prisiminus XIX a. Kai daugelis lietuvių buvo susibūrė kovoti dėl vieno tikslo, dėl Lietuvos ateities, žmonės negailėdami savęs, atidavė viską, jog mūsų valstybė taptu laisva. Žmonės suprato, jog be tėvynės, be gimtosios kalbos, be mūsų istorijos išnyks tautos identitetas bei visa, dėl ko žmonės gali gyventi pilnavertišką ir laimingą gyvenimą. Juos suvienijo bendras idealas, vertybė. Tačiau jau po tūkstantis devyni šimtai aštuonioliktų metų Vasario šešioliktos dienos nepriklausomybės akto pasirašimo ir Lietuvai tapus laisva valstybė kito ir žmonių puoselėjamos vertybės. Tai pastebėjas to meto lietuvių romantizmo poetas, dvasininkas bei tautinio atgimimo puoselėtojas Jonas Mačiulis- Maironis sukūrė satyras savo draugams ir bendramoksliams, kuriuose peikė jų patriotiškumo praradimą bei materialinių turtų išaukštinimą.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (306 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Marijonas
  • Ar laikas keičia idealus?
    9 - 1 balsai (-ų)
Ar laikas keičia idealus?. (2015 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-laikas-keicia-idealus.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 01 d. 05:20
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo