Ar lengva pripažinti klaidas?


Kaip pripazinti savo klaidas. Kodėl svarbu pripažinti klydūs. Kodel svarbu pripazinti klydus?. Ar sunku pripažinti savo klaidas.

Ar lengva pripažinti klaidas?

Kiekvienas žmogus, ankščiau ar vėliau, padaro klaidų. Dažnai pasielgia ne taip, kaip derėtų ir įskaudina daug brangių žmonių. Klysti yra žmogiška, tačiau pripažinti savo klaidas dar žmogiškiau. Vadinasi tie, kurie nebijo analizuoti savo klaidų, sugeba jas pastebėti, gyvenime neteisingų sprendimų padaro mažiau. Jie stengiasi savo klaidų išvengti ir daugiau jų nebekartoti. Tačiau ar tikrai yra taip paprasta pripažinti savo gyvenimo klaidas ir jų išvengti?

Pripažinti savo klaidas nėra lengva, nes žmonės dažniausiai bijo aplinkinių reakcijos. Jie nenori būti atstumti brangių žmonių, išsigąsta būti kritiškai įvertinti ar net likti vieniši. Jiems atrodo, jog niekas jų nesupras ir negalės padėti išspręsti padarytų klaidų.  Mes nesame linkę pripažinti savo apsirikimų,trūkumų ar bent jau pasisakyti, kad padarėme kažką ne taip.  Žmonės, kurie nuolatos klysta , skaudina brangius žmones, kartais net nepastebi kokius neteisingus sprendimus padaro. Jie priverčia kentėti kitus dėl jų neapgalvotų veiksmų.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (387 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kristina
  • Ar lengva pripažinti klaidas?
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ar lengva pripažinti klaidas?. (2015 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-lengva-pripazinti-klaidas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 01:27
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo