Ar lietuvio širdį nuolat spaudžia nuliūdimas?


Ar lietuvio širdį spaudžia nuliūdimas. Kodel lietuvio sirdi spaudzia nuliudimas. Ar lietuvio širdį nuolat spaudžia nuliūdimas rasinys. Kodel lietuvis liudi. Kodel zmones liudi. Ar lietuviu sirdi nuolat spaudzia nuliudimas. Kodel lietuvio sirdi nuolat spaudzia nuliudimas. Ar lietuvio širdi nuolat spaudzia nuliudimas škėma. Kodel zmones liudi rasinys. Kas yra nuliudimas?.

Ar lietuvio širdį nuolat spaudžia nuliūdimas?

Nuliūdimas – žmogaus emocinė bei psichologinė būsena, kai jis tam tikrą laiko tarpą jaučiasi sugniuždytas, praradęs gyvenimo džiaugsmą. Visam pasauly liūdi. Išimtis nėra ir Lietuva. Kodėl mes liūdime? Ar gerai yra liūdėti? Ar nuolat lietuvio širdį spaudžia nuliūdimas? Savo rašinyje pabandysiu į šiuos klausimus atsakyti.

Kodėl mes liūdime? Visais amžiais žmonės liūdėjo. Todėl net ir dabar, mokslo ir technikos tobulėjimo amžiuje, mes liūdime. Atrodo, turime viską: televizorius, kompiuterius, tobuliausius automobilius. Ko dar trūksta iki pilnos laimės? Manau, kad tikro patriotiškumo musu paciu Tevynei. Geras pavyzdys galėtų būti Maironio eilerastis „Miskas uzia“. Jau vien eilerascio pavadinimas pasako kas buvę Lietuvoje svarbiausia. Tai – tėvynė ir jos girios. Maironis prisimena XIXam misku kirtima. Miskas verkia kertamas baisių kirvių. Verkiančio miško nuotaika liūdna ir niūri, nes vaizdai yra graudūs.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (474 žodžiai)
  • Mokykla
  • Moikita
  • Ar lietuvio širdį nuolat spaudžia nuliūdimas?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar lietuvio širdį nuolat spaudžia nuliūdimas?. (2012 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-lietuvio-sirdi-nuolat-spaudzia-nuliudimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:25
×