Ar lietuvių tautai skirta išnykti? Lietuvių rašinys


Ar lietuvai skirta isnykti. Lietuviu tautos išnykimas rasinys. Ar lietuviu tautai skirta isnykti samprotavimas. Ar lietuviu tautai skirta isnykti maironis. Atlyginimas uz darba rasinys. Ar lietuviu tautai skirta isnykti tema.

Ar lietuvių tautai skirta išnykti?

Šiuolaikiniame pasaulyje, o ypač Lietuvoje, labai daug dėmesio skiriama finansinėms valstybės problemoms, bankams, politiniams nesutarimams, nesutarimams tarp Seimo narių, bet mūsų vyriausybė labai mažai dėmesio skiria lietuvių tautai. Savaime kyla klausimų: ar lietuvių tautą kas nors globoja, ar ji kam nors rūpi, ar vis dėlto jai skirta išnykti?

Šiuo metu pasaulyje vyksta emigracija. Žmonės išvyksta iš savo gimtųjų šalių, kuriose gimė ir užaugo, iš valstybės, kuri padovanojo Daug gražių, linksmų akimirkų. Visa tai jų nesulaiko, jie išvyksta. Išvyksta ten, kur atlyginimai už darbą yra daug didesni negu čia, Lietuvoje, išvažiuoja, kur yra patogiau ir laisviau gyventi. Pasaulyje yra žmonių, kurie galėtų viską atiduoti už tai, kad tik galėtų grįžti į Lietuvą, joje gyventi, kurti ir lavintis. Akivaizdų pavyzdį matome skaitydami Abraomo Kulviečio „Tikėjimo išpažinimas“.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (359 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Ar lietuvių tautai skirta išnykti? Lietuvių rašinys
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar lietuvių tautai skirta išnykti? Lietuvių rašinys. (2013 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-lietuviu-tautai-skirta-isnykti-lietuviu-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 13:51
×