Ar lietuvių tautai skirta išnykti?


Ar lietuviu tautai skirta isnykti rasinys. Ar lietuviu tautai skirta isnykti samprotavimas. Rasinys apie tauta. Lietuviu kalbos nykimas rasinys. Ar lietuviu tautai skirta isvykti. Lietuvių tautos išnykimas. Ar lietuviu tautai lemta isnykti rasinys. Rasinys ar lietuviu tautai skirta isnykti. Ar lietuviu kalba isnyks. Ar lietuviu kalbai lemta isnykti.

Pasaulyje gyvena daug žmonių, priklausančių skirtingoms tautoms. Kiekviena tauta turi savo kalbą, kultūrą, tradicijas bei papročius. Visos tautos stengiasi išsaugoti savo tautą nuo išnykimo. Didesnėms tai sekasi padaryti lengviau, o mažesnėms sunkiau. Tenka pripažinti, kad lietuvių tauta po mažu nyksta. Lietuviai – maža tauta, todėl jiems itin svarbu išsaugoti savo tautą. Nejaugi atėjo metas mūsų tautai išnykti?
Lietuvių kalba tampa neįdomi. Neseniai skaitytame straipsnyje buvo rašoma, kad lietuvių tauta mažėja. Vis daugiau lietuvių nesidomi lietuvybe, lietuvių kalba ir kultūra. Jaunimas vis sparčiau mokosi užsienio kalbų ir svajoja, kaip pabaigę studijas paliks savo tėvynę ir išvyks visam laikui gyventi į užsienį. Visiems žinoma, kad pasaulyje vis labiau įsitvirtina populiariausios kalbos: anglų, prancūzų, japonų. Mes giriamės, kad gerai mokame užsienio kalbą, bet apie savo gimtąją kalbą dažnai nutylime. J. Jablonskis yra pasakęs: "Maža garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti". Vietoj to, kad lietuvių kalboje sukurtumėme naujų žodžių, mes teršiame ją barbarizmais.
  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (391 žodžiai)
  • Mokykla
  • Milana
  • Ar lietuvių tautai skirta išnykti?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar lietuvių tautai skirta išnykti?. (2012 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-lietuviu-tautai-skirta-isnykti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 11:56
×