Ar literatūra moko gyvenimo?


Ar literatura moko gyventi. Ar literatura moko gyventi rasinys. Ar literatura moko gyvenimo rasinys. Ar literatūra moko gyventi?. Literatura moko gyventi. Ko mus moko literatura. Ko moko literatura. Rasinys ar literatura moko gyventi. Ko jauna zmogu moko literatura. Kaip literatura moko gyventi.

Lietuvių rašinys. Literatūrą galėtume pavadinti gyvenimo mokytoja, nes ji mums suteikia begalę galimybių. Būtent ji kelia mūsų kultūros lygį, turtina mūsų žodyną, daro mus išsilavinusiais, puikiais oratoriais, išskirtinėmis asmenybėmis, moko mylėti bei suprasti žmones ir jų jausmus, atrasti save ir džiaugtis gyvenimu.

Kiekviena knyga pateikia skirtingų situacijų, iš kurių mes galime pasimokyti. P. Coelho kūrinys „veronika ryžtasi mirti“ nepaprastai įspūdingas, nes moko vertinti gyvenimą. Be to, ši knyga neabejotinai padeda suvokti, kaip yra svarbu socialinę atskirtį jaučiančius žmones įtraukti į visuomenės veiklą. O štai K. Donelaičio „Metai“ ar A.Baranausko „Anykščių šilelis“ žmogui primena apie gamtos grožį ir svarbą. Waris dirie prisiminų knyga „Dykumų gėlė“ man paliko didžiulį įspūdį, nes parodė, koks skirtingas ir žiaurus gali būti žmonių likimas. Yra daug ir kitų įdomias temas gvildenančių knygų- tai heroinas, stiklinė pieno, altorių šešėly, smėlynų vanduo ir panašūs kūriniai, bet visi jie atspindi skirtingas problemas, su kuriomis mes galime susidurti realiame gyvenime.

  • Lietuvių kalba Rašiniai
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (363 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lietuvių rašiniai
  • Microsoft Word 8 KB
  • Ar literatūra moko gyvenimo?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar literatūra moko gyvenimo?. (2012 m. Birželio 08 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-literatura-moko-gyvenimo.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 12:19