Ar mano gyvenime yra vietos žygdarbiui?


Ar mano sirdyje yra vietos zygdarbiui. Ar mano gyvenime yra vietos zygdarbiui rasinys. Zygdarbis musu gyvenime. Zygdarbis. Rasinys ar mano gyvenime yra vietos zygdarbiui. Zygdarbis mano gyvenime. Ar yra mano gyvenime vietos zygdarbiui. Rasinys apie zygdarbius. Ar musu gyvenime yra vietos zygdarbiui. Ar siandien yra vietos zygdarbiui.

Ar mano gyvenime yra vietos žygdarbiui?

Žygdarbis yra apibūdinamas kaip taurus poelgis, tačiau šiandieninėje visuomenėje, kurioje vyrauja naudos sau siekimas, dažnai žygdarbiai pateikiami kaip senų laikų atgyvena, o pasiaukojimas tarytum jau niekam nebereikalingas. Tačiau gyvenime būna daug įvairių situacijų, kuriose žmonės nepabūgsta, negalvoja apie pavojus. Toks žygdarbis, kai didžiausias turtas – gyvybė aukojama dėl kitų laimės, yra neeilinis.

Žmogaus meilė tėvynei - pats tauriausias jausmas. Tai įrodo 1991 metų sausio 13-osios įvykiai lietuvoje. Sovietų kariniams daliniams šturmuojant vilniaus televizijos bokštą bei radijo ir televizijos komiteto pastatą, juos saugantys tūkstančiai žmonių apie savo gyvybes negalvojo. Tą naktį žuvo 13 gynėjų. Jie buvo paprasti eiliniai lietuvos žmonės: ne kariai, ne partizanai, ne išrinktieji politikai. Tiesiog lietuvos eiliniai. Jie nepretendavo į tautos didvyrius, negalvojo apie jokius apdovanojimus. Tą naktį ten žmones atvedė kažkas daugiau nei pareiga. Gal svajonė, gal tikėjimas, gal meilė savo tėvynei.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (281 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Ar mano gyvenime yra vietos žygdarbiui?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar mano gyvenime yra vietos žygdarbiui?. (2012 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-mano-gyvenime-yra-vietos-zygdarbiui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:36
×