Ar meilė suteikia žmogaus kasdienybei kilnumo?


Ar meile suteikia kilnumo. Ar meile suteikia kasdienybei kilnumo. Ar meile suteikia kasdienybei kilnumo rasinys. Ar meile suteikia zmogui kilnumo. Ar meilė suteikia žmogaus kasdienybei kilnumo rasinys. Ar meilė suteikia žmogaus kasdienybei kilnumo pastraipa. Ar meile suteikia zmogaus kasdienybeje kilnumo. Ar meile zmogaus kasdienybei suteikia kilnumo. Ar meile suteikia kasdienybes kilnumo?. Kokia meile suteikia zmogui kilnumo.

Ar meilė suteikia žmogaus kasdienybei kilnumo?

Meilė - tai tikriausiai pats stipriausias jausmas, kurį žmogus gali jausti. Vienus žmones meilė sustiprina, įkvepia keistis, kurti, o kitus priartina prie neapykantos, savigraužos ar kančios. Viskas priklauso nuo to, kokia yra ta meilė - vienpusė ar abipusė, tauri ar kupina aistros. Tai didžiausia dilema, nuo kurios ir priklauso, ar meilė žmogaus kasdienybei suteiks kilnumo, ar tik jį pražudys morališkai, o kartais ir fiziškai.

Žinojimas, kad nors kartą gyvenime ne tik mylėjai, bet ir buvai mylimas, žmogui atneša savotišką ramybę. Tai tikras laimėjimas, kuris žmogų skatina jaustis pilnaverčiu ir galinčiu gyvenimo smūgius priimti stoiškai, ramiai bei niekada nenuleisti rankų. Tokios meilės patyrimas žmogų daro kilniaširdžiu ir tauriu. Taiklus tokios meilės pavyzdys yra pateiktas XIX a. pab.-XX a. pr. lietuvių rašytojo kunigo J. Tumo-Vaižganto apysakoje „Dėdės ir dėdienės“.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (626 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Ar meilė suteikia žmogaus kasdienybei kilnumo?
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ar meilė suteikia žmogaus kasdienybei kilnumo?. (2014 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-meile-suteikia-zmogaus-kasdienybei-kilnumo.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 04:11
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo