Ar menas daro žmogų geresniu?


Ar menas daro žmogų geresnį rašinys. Ar menas daro zmogu geresni samprotavimo rasinys. Ar menas daro zmogu geresni?. Rasinys apie mena. Menas rasinys. Ar menas ipareigoja zmogu. Rasinys ar menas daro zmogu geresni. Ar menas daro zmogu laimingu. Rasiniai apie mena. Menas zmogu daro geresni.

Ar menas daro žmogų geresniu?

Menas – tai senu ir nauju civilizacijų kultūros atspindys. Jau nuo pat senovės, kai tik žmogus paėmė į rankas molio gabalą ir sukūrė vazą, lėkštę ir daugelį kitų žmogaus gyvenimą lengvinančių daiktu . Taip pat seniau gyvenančiu žmonių išgirsti garsai gamtoje, kaip paukščių čiulbėjimas. Buvo pagrindas kurti instrumentus, kurie su žmonių pagalba sugeba atkartoti šiuos garsus. O vėliau žmonės norėdami palikti ką nors po savęs pradėjo tapyti paveikslus, rašyti knygas, kur įamžindavo gamtos vaizdus, aprašydavo tuometinius išgyvenimus. Žmogaus sugebėjimai ir net pačių žmonių atvaizdai taipogi buvo aprašomi ir vaizduojami . Taip ir atsirado įrankiai, instrumentai, paveikslai, kurie padaro žmogaus gyvenimą lengvesnį, tobulesnį ir geresnį.

Viena svarbiausiu meno sričių literatūra kuri tobulėja iš metų į metus. Kuriasi nauji stiliai, atsiranda nauji žanrai. Tačiau ne daugeliui tai kelia susidomėjimą. O tokį sunkų kelią teko nueiti lietuvių literatūrai norint, kad žmogus ją priimtų į savo širdį.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (501 žodžiai)
  • Mokykla
  • Agata
  • Ar menas daro žmogų geresniu?
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Ar menas daro žmogų geresniu?. (2012 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-menas-daro-zmogu-geresniu.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 05:24
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo