Ar menas padeda žmogui gyventi?


Ar menas padeda gyventi. Kam zmogui reikalingas menas rasinys. Ar menas įpareigoja žmogų. Kam zmogui reikalingas menas. Rasinys ar menas padeda zmogui gyventi. Ar zmogui reikalingas menas. Rašynis ar menas padeda žmogui gyventi?. Kuryba it menas rasinys. Kuryba menas rasinys. Ar menas reikalingas zmogui rasinys.

Ar menas padeda žmogui gyventi?

Kiekvienam kyla klausimas, Kokia meno svarba? Ar žmogui reikalingas menas, o gal galima gyventi be meno?Į visus šiuos klausimus galima atsakyti teigiamai ir neigiamai, bet daugiausia mene rasime teigiamų dalykų. Žmonių mintys skirtingos ir kiekvieno žmogaus nuomonė ir atsakymai į klausimus būtų įvairūs. Negynčijamas dalykas, kad menas yra žmonių dvasinė dalis,nes menas padeda žmogui užsimiršti ir atsipalaiduoti. Gerumas, švelnumas,meilė, ramybė – tai reikalinga netgi būtina kiekvienam žmogui, tai atspindi moderniosios literatūros atstovo, žymaus lietuvių rašytojo Justino Marcinkevičiaus kūryboje. Jis žadina ir skleidžia kiekvieno lietuvio meilę tėvynei, pareigos ir laimės jausmą,vaizduodamas ne tik skausmą,liūdesį bet ir džiaugsmą. Kūryba būna ne tik šviesi ir tyra, bet ir žiauri ir negailestinga, galinti paveikti žmogaus jausmus ir išgyvenimus. Galbūt būtent tokia kūryba skatina žmogų gyvenimui, būti geram ir doram.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (415 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aniis
  • Ar menas padeda žmogui gyventi?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar menas padeda žmogui gyventi?. (2013 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-menas-padeda-zmogui-gyventi.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 23:28
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo