Ar mes visatoje vieni?


Ar mes vieni visatoje. Kur mes esame visatoje. Gyvybe visatoje mokslo baze. Ar zemeje mes esame vieni?. Ar esame visatoje vieni?. Ar mes esam vieni. Ar visatoje esame vieni moksliniai tyrimai. Herbertas velsas pasauliu karas. Ar mes visatoje vieni? kalbėjimas.. Planetoje mes ne vieni.

Lietuvių kalbėjimo potemės 2018. Ar mes visatoje vieni?


Žemė- žmogaus namai. Žmogus yra kur kas daugiau pažengęs už bet kokią gyvybės forma mūsų planetoje. Tačiau ar plačioje visatoje mes esame vieni tokie protingi? Ar išviso gali būti taip, kad visatoje yra kitų gyvybės formų?

Visata- tai beribis kosmoso erdvėlaikis su visa ten esančia energija ir medžiaga. Jau nuo senų laikų žinoma, kad žmonės tyrinėjo kosmosą ir jo platybes, bandė išsiaiškinti jiems nežinomus dalykus. Tačiau ar gali egzistuoti gyvybės forma už mūsų planetos ribų? Tai tapo itin aktualu xx a. Viduryje. Žmonės pradėjo leisti įvairias knygas, kurti filmus, straipsnius apie gyvybės egzistavimą visatoje. Viena iš jų herberto velso parašyta knyga „pasaulių karas“, kuriame pasakojama apie ateivių invaziją į žemę. Taigi, žmonėms tapo įdomu ar gyvybė egzistuoja tik žemėje. Tuo met prasidėjo įvairūs reiškiniai, kai žmonės pamatydavo įvairiausius keistų formų skraidančius objektus. Vėliau ssrs ir jav pradėjo tyrinėti kosmoso platybes.

Ar mes visatoje vieni?. (2012 m. Balandžio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/ar-mes-visatoje-vieni.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:58