Ar mokame būti tolerantiški kitokiems nei mes?


Kitokie zmones rasinys. Ka reiskia buti tolerantiskam. Rasinys ar mokame buti tolerantiski. Ar mokame buti tolerantiski kitoki. Kitokie zmones musu visuomeneje rasinys. Kas iesko tas randa rasinys. Ar mokame buti tolerantiski kitokiems zmonems. Ar mokame būti tolerantiški kitokiems nei mes? j.biliūnas b.sruoga. Ar esame tolerantiski kitokiems rasinys. Ar mokame buti tolerantiski kitiems.

Ar mokame būti tolerantiški kitokiems nei mes?

Nors šiandieninėje visuomenėje yra paplitusi demokratija, spaudoje dažnai kalbama apie žmogaus teises, o kiekvienas žmogus paiso bent šiokių tokių moralinių normų, vis dėlto netolerantiškumo atvejų pasitaiko. Tolerantiškumo, arba kitaip, pakantos kitokiems nei mes, kartais išties pritrūksta, ir panieka, pavyzdžiui, kitatikiui prasprūsta pro mūsų lūpas. Sunku pasakyti, dėl ko vieni ar kiti žmonės būna netolerantiški. Kai kurie save laiko tolerantiškais tik dėl to, jog yra tiesiog abejingi ir gatvėje garsiai nešūkauja įžeidinėjimų musulmonui. Tačiau tai, mano nuomone, dar ne tolerancija. Tai slypi kur kas giliau. Taigi, kas lemia tai, kad vieni iš mūsū tolerantiški, o kiti-ne? Atsakymą į šį klausimą rasti sunkoka, nes tai beveik prilygsta bandymui sužinoti, kodėl vieni žmonės flegmatikai, o kiti cholerikai. Bet, kaip visi žinome, kas ieško, tas randa.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (644 žodžiai)
  • Mokykla
  • Indrė
  • Ar mokame būti tolerantiški kitokiems nei mes?
    9.3 - 9 balsai (-ų)
Ar mokame būti tolerantiški kitokiems nei mes?. (2014 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-mokame-buti-tolerantiski-kitokiems-nei-mes.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 06:38
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo