Ar mokyklinėje programoje reikalinga literatūros klasika?


Ar reikalinga literaturos klasika mokyklineje programoje. Literatūros klasika mokyklinėje programoje. Klasikines literaturos vertybes. Klasikines vertybes. Klasikos vertybes. Vertybes klasikoje. Ar reikalinga literaturos klasika mokyklineje programoje?. Ar reikalinga literatūros klasika mokyklinėje programoje rasinys. Klasikine literatura savoka. Klasika rasinys.

Ar mokyklinėje programoje reikalinga literatūros klasika?

Šiuolaikinis jaunimas vis mažiau skaito knygas, retas supranta terminą klasikinė literatūra.

Terminų žodyne šią sąvoką apibūdina taip - labai reikšmingi, meniški kūriniai, turėję įtakos tam tikros epochos ar šalies kultūrai. Aš asmeniškai pritariu.

Klasika yra geriausia, kas kada nors buvo parašyta, ir jeigu ką nors tikrai verta skaityti mokyklinėje programoje, tai klasiką. Ji turi išliekamąją vertę, pamoko, kokios yra tikrosios gyvenimo vertybės, padeda suprasti gyvenimo prasmę.

Mokyklinėje programoje pirmiausia reikalinga nagrinėti lietuvių literatūros klasiką, nes lietuvių kūryboje yra daug kūrinių, kurie yra pripažinti kaip klasikiniai šedevrai, kuriuos ir mokyklinio amžiaus mokiniams įdomu ir naudinga skaityti, nes gaunam tam tikrą informacijos kiekį apie konkretaus laikotarpio žmones, tuometinę buitį, kokios buvo didžiosios vertybės, kaip mūsų senoliai žiūrėjo į pasaulį ir kaip jį mylėjo.Pvz.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (741 žodžiai)
  • Mokykla
  • Odeta
  • Ar mokyklinėje programoje reikalinga literatūros klasika?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar mokyklinėje programoje reikalinga literatūros klasika?. (2012 m. Rugsėjo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-mokyklineje-programoje-reikalinga-literaturos-klasika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:11
×