Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? - Kalba, 8 kalbėjimo potemė


Ar taisyklinga kalba yra butinas kulturingo zmogaus pozymis. Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis planas. Ar taisyklinga kalba kulturingo zmogaus pozymis. Taisyklinga kalba kulturingo zmogaus pozymis. Ar visuomeneje taisyklinga kalba yra butinas kulturingo zmogaus pozymis. Kulturingo zmogaus pozymiai. Kalba kulturingo zmogaus pozymis. Kultūringo žmogaus kalba. Ar taisyklinga kalba yra kulturingo zmogaus pozymis. Kulturingas zmogus.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kalba, 8 potemė. Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? Argumentuotai išsakykite savo požiūrį. Kokybiška kalbėjimo potemė.

Šiais laikais labai populiaru prisigalvoti savų žodžių, ypač tai mėgsta jaunuoliai. Kadangi jie mokosi ir užsienio kalbų, tai sugalvoja visokių visokiausiu naujų žodžių, kurie kartais neatitinka žodžio prasmės. Taipogi yra įvairiausių pavyzdžių internete : vaikai, jaunuoliai ir nt suaugę dabar daug laiko praleidžia internete, o jame taipogi galima rasti visokio „šlamšto“, kuris menkina mūsų kalba,o kai menka kalba tada menkėja ir žmogaus kultūrumas, išsilavinimas ir tuo pačiu prestižas. Todėl bus atskirti 3 pagrindiniai punktai, kuriie susiję su mano pasirinkta tema.

Nuo mažų dienų vaikai pradeda įsiklausyti į suaugusių pokalbius, iš to jie ir mokosi. Labai lengva pastebėti kaip namie vaikas auklėjamas, kokios jam vertybės skiepijamos. Tai parodo pats paprasčiausias bendravimas su suaugusiais žmonėmis, nes tėvai turi mokyti, kad su vyresniais už save reikia kalbėti mandagiai. Kad negalima kištis į pokalbį, kai kalbasi 2 suaugę žmonės. Jai jūsų vaikas sūnus reikėtų mokyti, kad mergaitės yra silpnesnės, jų mušti negalima, negalima tampyti už kasų ir einant pro duris reikia pirma praleisti mergaites. Kai senas žmogus eina, reikia jam padėti.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (828 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? - Kalba, 8 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? - Kalba, 8 kalbėjimo potemė. (2013 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-musu-visuomeneje-taisyklinga-kalba-yra-butinas-kulturingo-zmogaus-pozymis---kalba-8-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:50
×