Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? argumentuotai išsakykite savo požiūrį.


Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis planas. Ar musu visuomeneje taisyklinga kalba yra butinas kulturingo znogays poziuris?. Ar taisyklinga kalba yra kultūringo žmogaus požymis. Ar musu visuomeneje taisyklinga kalba skaidres. Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis“. Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis rasinys. Skaidrės apie kultūringą. Kultūringa kalba kulturingo žmogaus požymis. Taisyklinga argumentuota kalba isprususio zmogaus pozymis. Ar taisyklinga kalba yra butinas kulturingo zmogaus pozymis.

Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? Argumentuotai išsakykite savo požiūrį. Kalbėjimo potemė 2013m.

Labai daug visokiausių minčių į galva prikuria internetas, jame visokių visokiausiu tinklalapiu, kuriuose visokių visokiausių minčių. Jis užvaldęs jaunimą visapusiškai, net maži iki mokyklinio amžiaus vaikai naudojasi internetu. Tai ne tik blogai dėl to ,kad prisiskaito visko, bet ir silpnina savo sveikatą – gadina akis nuo mažumės. Internete gali prisižiūrėti visokių video, kurie yra skirti suaugusiems, nuėję į mokyklą jie pasako draugams, draugai pažiūri ir taip viskas plinta labai greitai. Net pačios paprasčiausios knygos jau yra skaitomos per kompiuterį, o tai rodo, kad nyksta senosios vertybės.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (531 žodžiai)
  • Mokykla
  • Dovydas
  • Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? argumentuotai išsakykite savo požiūrį.
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar mūsų visuomenėje taisyklinga kalba yra būtinas kultūringo žmogaus požymis? argumentuotai išsakykite savo požiūrį.. (2013 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-musu-visuomeneje-taisyklinga-kalba-yra-butinas-kulturingo-zmogaus-pozymis-argumentuotai-issakykite-savo-poziuri.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 21:33
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo