„Ar nuotraukų gausa socialiniuose tinkluose, naujienų portaluose nenuvertina žmogaus atvaizdo?“ – klausia fotografė Dovilė Budreikaitė-Dagienė - Kultūra, 4 potemė


Nuotraukos socialiniuose tinkluose ar nuvertina zmogaus atvaizda. Ar nuotrauku gausa socialiniuose tinkluose nenuvertina zmogaus. Žmogaus atvaizdas. Ar nuotrauku gausa socialiniuose tinkluose ir naujienu portaluose nenuvertina zmogaus atvaizdo. Ar nuotrauku gausa socialiniuose tinkluose nevertina zmogaus. Ar nuotrauku gausa socialiniuose tinkluose nenuvertina zmogaus atvaizdo?. Ar nuotraukos internete nenuvertina žmogaus išvaizda. Ar nuotrauku gausa socialiniuose tinkluose nenuvertina zmogaus atvaizdo klausia dovile budreikaite dagiene. Socialiniai tinklai ir zmogaus atvaizdas. Ar nuotrauku socialiniuose tinkluose, naujienu portaluose nenuvertina zmogaus atvaizdo?.

10 kl. kalbėjimo potemė 2016 m. Tema: Kultūra 4 potemė su išplėstiniu planu, yra šaltiniai. Kalbėjimas apie nuotraukas socialiniuose tinkluose Facebook.

4. „Ar nuotraukų gausa socialiniuose tinkluose, naujienų portaluose nenuvertina žmogaus atvaizdo?“ – klausia fotografė Dovilė Budreikaitė-Dagienė. Argumentuotai išsakykite savo požiūrį į menininkės keliamą klausimą.


Šiais laikais sunku atrasti jauną ar vidutinio amžiaus žmogų, neturintį bent vienos paskyros kuriame nors iš socialinių tinklų. 2012m. duomenimis, daugiau kaip 1mln. žmonių iš Lietuvos naudojasi „Facebook“. Tokia statistika nesistebime, socialiniai tinklai yra tapę neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Vienas svarbiausių dalykų turint socialinį tinklą yra tam tikras savęs pateikimas – jo daugiausia siekiame į savo paskyrą keldami nuotraukas ir kitokią vaizdinę medžiagą. Tai nėra blogai: fotografijomis dalijamės su savo draugais, jie mato mūsų džiaugsmus arba rūpesčius ir gali vienaip ar kitaip į tai reaguoti. Problema slypi tik tame, kad vaizdinės medžiagos kartais įkeliame per daug. Yra žmonių, kurie vietoje vienos nuotraukos, įkelia visą albumą iš savo kelionių ar vaiko gimtadienio. Arba merginos ir vaikinai, kurie save fotografuoja kelis kartus per dieną ir dalijasi tuo socialiniuose tinkluose.

Fotografė Dovilė Budreikaitė-Dagienė iškelia klausimą, ar šis gausumo reiškinys nenuvertina žmogaus atvaizdo. Klausimas gana drąsus ir skatinantis susimąstyti. Su fotografės nuomone šioje kalboje sutiksiu. Pamėginsiu išdėstyti savus argumentus, kodėl tokia nuomonė man nesvetima: pasvarstysiu, kas lėmė tokią situaciją, kodėl žmonės „pagamina“ tokią aibę vaizdų ir ką reikėtų daryti, kad situacija bent kiek pasikeistų. Ir, aišku, sieksiu atsakyti į patį svarbiausią klausimą – kuo tai nuvertina žmogaus atvaizdą ir kodėl dalijantis bet kokia informacija yra svarbu turėti ribas.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1279 žodžiai)
  • Mokykla
  • „Ar nuotraukų gausa socialiniuose tinkluose, naujienų portaluose nenuvertina žmogaus atvaizdo?“ – klausia fotografė Dovilė Budreikaitė-Dagienė - Kultūra, 4 potemė
    9.3 - 4 balsai (-ų)
„Ar nuotraukų gausa socialiniuose tinkluose, naujienų portaluose nenuvertina žmogaus atvaizdo?“ – klausia fotografė Dovilė Budreikaitė-Dagienė - Kultūra, 4 potemė. (2016 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-nuotrauku-gausa-socialiniuose-tinkluose-naujienu-portaluose-nenuvertina-zmogaus-atvaizdo-klausia-fotografe-dovile-budreikaite-dagiene-kultura-4-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 06:43
×