Ar pagal santykį su visuomenės atstumtaisiais galima spręsti apie žmonių moralę ?


Pagal santykį su visuomenės atstumtaisiais galime spręsti apie žmonių moralę. Visuomenes atstumtieji j.biliuno kuryboje. Pagal santyki su visuomenes atstumtaisiais galime spresti apue zmoniu morale. Ar galima spresti apie zmogaus morale pahal jo santyki su visuomenes atstumtaisiais. Pagal santyki su visuomenes atstumtaisiais galime spresti apie morale. Atstumtas artimo zmogaus. Visuomenes atstumtieji. Visuomenes atstumtasis. Pagal santykį su visuomenes atstumtaisiais galime spresti apie zmogu biliunas, kuncinas. Pagal santyki su visuomenes atstumtaisias galime spręsti apie zmogaus morale.

Ar pagal santykį su visuomenės atstumtaisiais galima spręsti apie žmonių moralę ?

Santykis su atstumtaisiais parodo kokia miela ir gera gali būti visuomenės moralė. Visuomenėje galime rasti be galo daug žmonių, kurie yra atstumti visuomenės. Dažniausiai tokiais žmonėmis tampa tie, kurie yra kitokio būdo, išvaizdos arba tiesiog yra neturtingi. Todėl visuomenės atstumtieji susilaukia gana negražaus elgesio iš aplinkinių. Kita vertus galime rasti daug pavyzdžių, kai su kitokiais elgiamasi labai mielai ir maloniai. Tokį pavyzdį galime pastebėti Jono Biliūno novelėje ,,Ubagas“. Novelės pasakotojas yra suvedamas su seneliu, kuris buvo atstumtas ir išvarytas iš namų labai artimo žmogaus-sūnaus. Toks elgesys pasakotojui yra svetimas, jis atjaučia Sabaliūną, jautriai reaguoja į skriaudą ir siekia ją nors kiek atitaisyti savo mielu ir geru santykiu su Sabaliūnu. Tokie pasakotojo veiksmai parodo kokie nuoširdūs ir geri gali būti visuomenės ir atstumtųjų santykiai.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (276 žodžiai)
  • Mokykla
  • Valdas
  • Ar pagal santykį su visuomenės atstumtaisiais galima spręsti apie žmonių moralę ?
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar pagal santykį su visuomenės atstumtaisiais galima spręsti apie žmonių moralę ?. (2014 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-pagal-santyki-su-visuomenes-atstumtaisiais-galima-spresti-apie-zmoniu-morale-.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 12:40
×