Ar paprasta išgyventi vidinę dramą? (Remiantis Vinco Mykolaičio-Putino romanu ,,Altorių šešėly“)


Rasinys remiantis altoriu sesely. Kas ikvepia liuda vasari abejoti kunigo pasaukimu.

Ar paprasta išgyventi vidinę dramą? (Remiantis Vinco Mykolaičio-Putino romanu ,,Altorių šešėly“.

Kiekvienas žmogus kartais patiria abejonių dėl savo sprendimo, apmąsto ar visgi teisingai pasielgė. Dažniausiai tada atsiranda vidinis konfliktas. Bet kyla klausimas: ar paprasta tai išgyventi, ar paprasta gyventi patiriant vidinę dramą?

Vinco Mykolaičio-Putino romane ,,Altorių šešėly“ autorius, kaip tik aptaria vidinę Liudo Vasario dramą. Liudas Vasaris abejoja savo kunigo pašaukimu, bet mesti kunigų seminariją nedrįsta, nes nenori nuvilti savo tėvų, kurie juo labai didžiuojasi. Čia matome, kad išgyventi vidinę dramą yra nepaprasta, nes Liudas kiekvieną dieną abejojo, apmąstė viską, jis negalėjo ramiai gyventi žinodamas, kad jis nebus laimingas. Odirbti nemėgstamą, nenorimą darbą yra savęs ir savo talento žlugdymas.

Aš manau, kad daugelis žmonių yra susidūrę su Liudo Vasario problema, nes žmogus yra linkęs viską apmąstyti, analizuoti, jis stengiasi kuo geriau gyventi. Bet kartais žmogus persistengia ir viską apsunkina, užuot paklausęs savo širdies ir pasielgęs paprasčiau.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (357 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • Ar paprasta išgyventi vidinę dramą? (Remiantis Vinco Mykolaičio-Putino romanu ,,Altorių šešėly“)
    9.5 - 11 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ar paprasta išgyventi vidinę dramą? (Remiantis Vinco Mykolaičio-Putino romanu ,,Altorių šešėly“). (2015 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-paprasta-isgyventi-vidine-drama-remiantis-vinco-mykolaicio-putino-romanu-altoriu-sesely.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:44
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo