Ar pasyvus žmogus gali buti laimingas ?


Ar pasyvus zmogus yra laimingas. Ar gali zmogus buti laimingas rasinys. Ar pasyvus zmogus gali butinlaimingas. Tiliaus pasyvumas. Pasyvumas tiliaus gyvenime. Pasyvi lietuvio prigimtis katiliskis. Ar pasyvumas yra gerai pastraipa. Lietuviu rasinys ar zmogus gali buti laimingas.

Pasyvus žmogus yra nuolat kuo nors nepatenkintas ir burbantis. Pasyvi pozicija – tai būtino sprendimo atidėliojimas. Sprendimo, kurį neišvengiamai teks priimti vėliau. Mes vis vien neįstengiame pabėgti nuo savo pareigų. Tik galime pasirinkti – pareigą pamiršti ir už tai sumokėti sumenkusiu gyvenimu. Kone neįmanoma būti ir pasyviam, ir laimingam, todėl, kad laimingas gali būti tik tuomet, kai susidoroji su problemomis, kurios tave daro nelaimingą, o neįveikti iššūkiai mus slegia ir jauciamės blogai bei nusivylę savimi. Bet ar ištiesų pasyvumas nulemia nesėkmingai susikloščiusį gyvenimą? Į šį klausimą, atsakymas yra puikiai pateikiamas vieno žymaus Lietuvos išeivijos rašytojo Mario Katiliškio romane ‚,Miškais ateina ruduo‘‘. Vienas iš pagrindinių veikėjų Tilius išgyveno skaudžią tėvo mirtį. Tilius atsisakė jam palikto ūkio, bet vis vien liko kaime ir dirbo pas ūkininką Petrą Doveiką. Tilius nesiekė mokslų, sunkiai dirbo dėl ateities, bet liko kaime ir niekur nenorėjo išvykti, liko laukti gero gyvenimo.
  • Psichologija Rašinys
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (434 žodžiai)
  • Mantas
  • Ar pasyvus žmogus gali buti laimingas ?
    10 - 4 balsai (-ų)
Ar pasyvus žmogus gali buti laimingas ?. (2014 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-pasyvus-zmogus-gali-buti-laimingas-.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 11:03
×