Ar patyčios - nusikaltimas?


Ar patycios nusikaltimas. Ar patycios nusikaltimas rasinys. Ar patycios yra nusikaltimas. Ar patycios nusikaltimas?. Ar patyčios- nusikaltimas?. Paticios nusikaltimas. Samprotavimas apie patycias. Patycios, nusikaltimas zmogui, visuomenei. Patycioms ne ese. Patycios nusikaltimas ar ne?.

Ar patyčios – nusikaltimas?

Mūsų pasaulyje yra įvairių žmonių, kurie bendravimą supranta skirtingai ir tai toli gražu nėra blogai. Vieni yra vienišiai, tyleniai, antri – kompanijos žmonės, garsiakalbiai, o treti- tiesiog chamai. Žmonių chamizmas tampa vis labiau akivaizdi problema, nes šiuolaikinėje visuomenėje sparčiai daugėja asmenybių, kurios turi rimtų komunikavimo ir kultūringo elgesio problemų.

Žmonės dažnai nejaučia ribos, nuo kurios patyčios tampa nusikaltimu, todėl neretai ją peržengia. Darbuose, mokyklose ir net darželiuose galime pastebėti įvairaus plauko patyčias. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, tai labai opi problema, kurią stengiamasi spręsti įvairiais būdais. Mokyklose vykdomos „OLWEUS“ programos. Mokytojai, valytojai ir kitas mokyklos personalas budi koridoriuose pertraukų metu ir stebi mokinių elgesį, juos drausmina.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (307 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rokas
  • Ar patyčios - nusikaltimas?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar patyčios - nusikaltimas?. (2013 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-patycios---nusikaltimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 20:36
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!