Ar pritariate J Griniaus minčiai, jog „Dorybės geriausiai atsiskleidžia netobuloje aplinkoje“ ?


Ar pritariate. Griniaus minčiai , jog „ dorybės geriausiai atsiskleidžia netobuloje aplinkoje “. Kalbos planas Įžanga.


Taigi, apibendrindama visą savo kalbą ir aptarusi tris lietuvių literatūros poetus ir jų kūrinius, galiu daryti išvadą, jog doros samprata yra iš tikrųjų kiekvieno autoriaus interpretuojama savaip. Iš to galiu spręsti, jog dora priklauso nuo daugybės aspektų,tačiau svarbiausia, kad ji priklauso nuo pačio žmogaus.

Dora (arba dar kitaip dorybė) yra viena iš pagrindinių ir svarbiausių žmogaus dvasinių vertybių,kurią reikia vertinti. Tačiau pastebiu,jog šiuolaikinėje visuomenėje ši vertybė laikui bėgant vis labiau nyksta. Dorybės sampratą nagrinėja ir garsūs lietuvių rašytojai. Jų kūriniuose galime įžvelgti tris pagrindinius aspektus, padedančius išlikti doriems. Lietuvių rašytojai, tokie kaip J. Aputis, R. Granauskas, J. Svickis, savo kūriniuose taip pat vaizdavo dorus ir gerus žmones ir skirtingai juos vertino.

Tačiau novelėjė nėra tokia graži, kaip gali atrodyti iš šio mano pasakojino. Pagrindinė problema – blaivybės nebuvimas.

Taip pat novelėje susiduria kelių kartų prieštaringumas. Jaunam žmogui nebėra įdomu, tai, kas domina seną žmogų, jų pažiūros, vertybės, supratimas labai skiriasi.

Išvados : Taigi, apibendrindama visą savo kalbą ir aptarusi tris lietuvių literatūros poetus ir jų kūrinius, galiu daryti išvadą, jog doros samprata yra iš tikrųjų kiekvieno autoriaus interpretuojama savaip. Iš to galiu spręsti, jog dora priklauso nuo daugybės aspektų,tačiau svarbiausia, kad ji priklauso nuo pačio žmogaus.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1275 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Ar pritariate J Griniaus minčiai, jog „Dorybės geriausiai atsiskleidžia netobuloje aplinkoje“ ?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar pritariate J Griniaus minčiai, jog „Dorybės geriausiai atsiskleidžia netobuloje aplinkoje“ ?. (2016 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-pritariate-j-griniaus-minciai-jog-dorybes-geriausiai-atsiskleidzia-netobuloje-aplinkoje-.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:52
×