Ar pritariate teiginiui „tikras, vertas žmogaus malonumas yra suprasta sąmoningai atlikta pareiga“?


Tikras vertas zmogaus malonumas yra suprasta ir samoningai atlikta pareiga. Ar pritariate nuomonei kad zmogaus gyvenime pareigu turi buti daugiau nei malonumu. Tikras, vertas zmogaus malonumas yra suprasta ir samoningai atlikta pareiga?. Ar pritariate teiginiui tikras zmogaus malonumas suprasta. Kodel pareigu zmogaus gyvenime turi buti daugiau nei malonumu. Tikras, vertas zmogaus malonumas yra suprasta ir samoningai atlikta pareiga. Ar pritariate teiginiui ,,tikras, vertas žmogaus malonumas yra suprasta ir sąmoninga atlikta pareiga"?.

Ar pritariate teiginiui „tikras, vertas žmogaus malonumas yra suprasta sąmoningai atlikta pareiga“?

Kiekvienam žmogui malonumą gali suteikti skirting dalykai, vieniems tai gerai praleistas laikas su draugais, kitiems tai gali būti knygų skaitymas, o tretiems, paprasčiausiai gražus gestas, kaip pagalba kitam žmogui, kad ir menkiausia. Gerų manierų visus mus mokė tėvai jau nuo mažų dienų, bet laikui bėgant dauguma jas pamiršta arba tiesiog nejaučia to pareigos jausmo. Šiais laikais dauguma žmonių galvoja tik apie save, kaip padėti sau, o ne kitiems. Jie dėl savo egoizmo, per didelių norų greičiau paaukos kito asmens laimę, džiaugsma, sėkmę, kad tik patys iš to pasipelnytų. Bet šioje žemėje dar yra išlikę individų kurie jaučia ta pereigos jausmą ir labiau stengiasi padėti kitiems, nei sau. Šie asmenys neatsuks nugaros kitam, o vietoj to išties pagalbos ranką.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (545 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edvinas
  • Ar pritariate teiginiui „tikras, vertas žmogaus malonumas yra suprasta sąmoningai atlikta pareiga“?
    10 - 7 balsai (-ų)
Ar pritariate teiginiui „tikras, vertas žmogaus malonumas yra suprasta sąmoningai atlikta pareiga“?. (2015 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-pritariate-teiginiui-tikras-vertas-zmogaus-malonumas-yra-suprasta-samoningai-atlikta-pareiga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 07:40
×