Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija, susidūrimai su svetimomis kultūromis?


Meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ir priverstinė emigracija. Meniniam talentui reikštis padeda emigracija. Meniniam talentui padeda. Priverstine ir savanoriska emigracija. Meniniam talentui reikstis padeda priverstine emigracija. Emigracija turi itakos reikstis meniniam talentui. Lietuvos rasytoju susidurimai su svetimomis kulturomis. Savanorska ar priverstine emigracja. Savanoriska emigracija rasytojai. Savanoriskai emigrave lietuviu rasytojai.

12 klasės kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Literatūra (Kultūra). 30 potemė su planu. 30. Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija, susidūrimai su svetimomis kultūromis? Savo įžvalgas paremkite lietuvių literatūros pavyzdžiais.

Šiais globalizacijos laikais mūsų gyvenimas tapo labai nepastovus ir greitas. Žmonėms dažnai tenka savo noru emigruoti į užsienį. Kiti tuo tarpu susiduria ir su priverstine emigracija arba kitaip tariant tremtimi. Taip yra nutikę ir su žymiais lietuvių rašytojais. Ne vienam lietuvių literatūros atstovui yra tekę palikti gimtinę ir keltis gyventi svetur. Tai puikiai atsispindi ir jų kūryboje. Šiandien savo kalboje bandysiu argumentuotai pritarti nuomonei, kad priverstinė arba savanoriška emigracija bei susidūrimai su svetimomis kultūromis padeda ugdyti rašytojo meninį talentą.

Pirmasis rašytojas kurį šiandien norėčiau aptarti – Balys Sruoga. Šis lietuvių literatūros atstovas yra susidūręs su priverstine emigracija.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (818 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija, susidūrimai su svetimomis kultūromis?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija, susidūrimai su svetimomis kultūromis?. (2014 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-pritartumete-nuomonei-kad-meniniam-talentui-reikstis-padeda-savanoriska-ar-priverstine-emigracija-susidurimai-su-svetimomis-kulturomis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:19
×