Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija


Ar pritartumete nuomonei kad meniniam talentui word. Priverstine ir savanoriska emigracija. Emigracija padeda reikstis meniniam talentui rasytojai. Savanoriška ir priverstinė emigracija.

30 kalbėjimo potemė 2014m. 12 klasei su išplėstiniu planu. 30. Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija, susidūrimai su svetimomis kultūromis? Savo įžvalgas paremkite lietuvių literatūros pavyzdžiais.

Emigracija, kaip rašo Dabartinės lietuvių kalbos žodyne, yra ,,išvykimas gyventi iš savo šalies į kitą“ ar tiesiog ,,išeivija“. Šių laikų Lietuvoje emigracija yra laikoma didžiule problema – vis daugiau žmonių palieka gimtąją tautą ir išvyksta svetur laimės ieškoti. Kas pas kitatautį mylimąjį, kas tiesiog ieškodami geresnio materialinio gyvenimo palieka gimtąją Lietuvą. Žinoma, Lietuvos istorijoje būta ir tokių atvejų, kada savo gimtinę tekdavo palikti ne savo noru. Nesvarbu, kokia – priverstinė ar savanoriška – tačiau emigracija daro įtaką žmogui apskritai. Tiek jo mąstymui, požiūriui, tiek visam gyvenimui. Talentas – taip pat ne išimtis. Mano nuomone, išvykimas iš savo šalies padeda reikštis meniniam talentui, o ypač kalbant apie rašytojus.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (1158 žodžiai)
  • Mokykla
  • Eimantas
  • Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar pritartumėte nuomonei, kad meniniam talentui reikštis padeda savanoriška ar priverstinė emigracija. (2014 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-pritartumete-nuomonei-kad-meniniam-talentui-reikstis-padeda-savanoriska-ar-priverstine-emigracija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:29
×