Ar reikalinga mirties bausmė


Ar reikalinga mirties bausme rasinys. Mirties bausme pasaulyje. Mirties bausme rasinys. Rašiniai apie mirties bausme. Mirties bausme lietuvoje. Ar reikalinga mirties bausme lietuvoje. Anglu rasynis apie mirties bausmes. Pastraipa apie mirties bausme. Mirties bausmes skaidres. Rasinelis kalte ir bausme.

Įvadas. Mirties bausmės atsiradimo priežastys. Mirties bausmės samprata. Mirties bausmė lietuvoje. Mirties bausmė pasaulyje. Mirties bausmės šalininkai ir priešininkai. Mirties bausmės būdai. Budelis. Faktologinė medžiaga. Mirties bausmės tyrimo analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Pasirinkau šitą temą, nes manę labia paveikė vienas nelaimingas, tragiškas įvykis, kuris įvyko Lietuvoje, mažame kaimelyje – Aleksandrijoje. Šis įvykis sukrėtė ne tik manę, bet ir daugybę mūsų piliečių, sukėlė didžiausią pasipiktinimą. Avarija – o kartu ir žmogžudystė. Mirė trys nekalti vaikai. O dėl ko? Dėl kažkieno neatsakingumo, pareigų naudojimosi, nepagarbumo! Teisingumas turi būti vykdomas ir ne tik tokiuose situacijose! Čia tik vienas iš pavyzdžių kai per kažkieno kaltę žūsta žmonės, įvyksta tragiškos avarijos… O nusikaltėliai lieka nenubausti arba gauna minimalia bausmę pasinaudodami savo pareigomis ar pažintimis. Manau, kad tai yra labia neteisinga nukentėjusiųjų bei jų artimųjų atžvilgiu. Jei žmogus padarė klaidą tai turi už savo veiksmus ir atsakyti. Tad aš manau, kad mirties bausmė turėtų būti vėl įteisinta tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio valstybėse.

Pasirinkau šitą temą, nes man įdomu sužinoti kaip mirties bausmę traktuoja žmonės, jų nuomonės. Žmonės apie tai nesusimąsto, kol tai nepaliečia jų pačių, jų artimuosius arba paskelbiama apie tai višai. Manau ši tema aktuali mums visiems.

Kursinio darbo tikslas: išsiaiškinti ar reikalinga mirties bausmė šiuolaikiniame pasaulyje.

Kursinio darbo uždaviniai:

Apibūdinti mirties bausmę;

Sužinoti ką mano žmonės dėl mirties bausmės įteisinimo;

Išsiaiškinti ar reikalinga mirties bausmė Lietuvoje;

Sužinoti kokiems nusikaltimams, žmonių nuomone, turėtų būti skiriama mirties bausmė;

Išsiaiškinti ar žmonės žino yra buvę susidūrę su atvejais kai būtų reikalinga mirties bausmė.

  • Microsoft Word 1951 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (3399 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelija
  • Ar reikalinga mirties bausmė
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar reikalinga mirties bausmė. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-reikalinga-mirties-bausme.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 03:01
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo