Ar reikalingi priešai politikoje


Ar reikalingi priešai politikoje? Jei taip, tai kam? Literatūra.


Visi ateidami į politiką galvoja kaip ten bus gerai, kaip lengva. Pasižiūri televizorių, ar pasiklauso radiją ir nusprendžia, kad jiems ten bus lengviau, jie ten viską pakeis ir jų visi klausys, ir darys kaip jis būtent nori. Tačiau realybė ir visai kitokia... M. Edelman teigė, kad „Politiniai priešai kartais kenkia, bet dažnai ir padeda savo oponentams. Kadangi piešiant grėsmingo priešo įvaizdį galima laimėti politinę potencialių jo aukų paramą, žmonės kontroliuoja tokius priešus, kurie jiems leidžia patvirtinti savo įsitikinimus ir padeda mobilizuoti sąjungininkus.“(1) Bet kas nuo to pasikeis jei ir bus tie priešai ir kam jie reikalingi?

Būna taip, kad nors ir politikas daro gerai, atranda tokį dalyką, su kuriuo politikas nė nesusijęs, tačiau jeigu juo nori politikai atsikratyti, tai gali ir visi susimokyti prieš jį, žiniasklaidai taip pat perduoti klaidingą informaciją, kuri šį reikalą dar labiau „išpūs“ o rinkėjas besiklausydamas šiuo melu dažnai ir patiki.

Reikia atsižvelgti į tai, kad jeigu politikas kuris ką sugalvoja protingą ir piliečiams patinkamą idėją ar pasiūlymą ir pasako už jį, arba pirmesnis už jį savo mintis ir norus pasako žiniasklaidai, ta tada jis tampa didžiausiu priešu, nes norėjo „laurus“ pasiimti sau.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (752 žodžiai)
  • Monika
  • Ar reikalingi priešai politikoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar reikalingi priešai politikoje. (2016 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-reikalingi-priesai-politikoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 17:53
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo