Ar senoji Lietuvos literatūra, skaitytojui siūlanti tapatintis su valstiečiais arba riteriais ir bajorais, gali būti įdomi šiandienos jaunimui?


Ar senoji lietuvos literatūra gali būti įdomi šiandienos jaunimui. Var senoji lietuvos literatūra siulanti tapatintis su valstieciais. Ar jaunimui idomu bajorai,. Senoji lietuvos literatura knygos apie valstiecius. Ar senoji lietuvos literaturos siulanti tapatintis su valstieciais arba. Ar senoji lirtuvos literatuta,skaitytojui siulanti tapatintis su valstieciais arba riteriais ir bajorais, gali buti idomi siandienos jaunimui?. Knygos,kuriose aprasomi valstiečiai,riteriai ir bajorai. 25 tema ar senoji lietuvos. Kuriniai apie bajorus. Knygos apie valstiecius bei riterius.

12 klasės kalbėjimo potemė 2014 m. Tema: Literatūra (Kultūra). 25 potemė + planas. 25. Ar senoji Lietuvos literatūra, skaitytojui siūlanti tapatintis su valstiečiais arba riteriais ir bajorais, gali būti įdomi šiandienos jaunimui? Savo požiūrį pagrįskite pavyzdžiais.

Šiandieninis jaunimas labai įtariai žvelgia į literatūrą, nesvarbu ji parašyta vakar, ar prieš 300 metų. Aišku, kad ne visi bijo knygų, bet dauguma tikrai jų vengia arba skaitymui nepasilieka laiko, nes kompiuteriai, internetas atima didžiąją jo dalį. Bet ir tie, kurie kartais paima knygą į rankas, dažnai sako, kad viena ar kita knyga jam neįdomi. Kaip yra su sąvokomis „įdomu“ – „neįdomu“? Tai, kas vienam įdomu, kitam gali pasirodyti nuobodu, vulgaru, senamadiška ir nebeaktualu. Tai reiškia, kad knyga nepaliko teigiamo įspūdžio, nesužavėjo. Taip pat yra ne tik su šiandienine mūsų literatūra, bet ir senąja. Vieni su malonumu skaito tik šių dienų literatūrą, kitiems įdomu tai, kad buvo praeityje, jie mano, kad dabar knygos neskirtos pamokyti, o tik šokiruoti. Manau, kad daugeliu atvejų, reikėtų pasiskaityti ir senąją literatūrą, nes ji turi daug pliusų, nors gal kai kurios detalės pasenusios žvelgiant jaunuolių akimis, bet vertybės lieka tos pačios.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (969 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ar senoji Lietuvos literatūra, skaitytojui siūlanti tapatintis su valstiečiais arba riteriais ir bajorais, gali būti įdomi šiandienos jaunimui?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar senoji Lietuvos literatūra, skaitytojui siūlanti tapatintis su valstiečiais arba riteriais ir bajorais, gali būti įdomi šiandienos jaunimui?. (2014 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-senoji-lietuvos-literatura-skaitytojui-siulanti-tapatintis-su-valstieciais-arba-riteriais-ir-bajorais-gali-buti-idomi-siandienos-jaunimui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 09:08
×