Ar šiuolaikinio mokinio elgesys su mokytojais yra normalus?


Ar šiuolaikinio mokinio elgesys su mokytojais yra normalus? Įvadas. Kritinė refleksija. Sėkmingo bendravimo principai ugdytojui ir ugdytiniui. Mokinių, mokytojų, tėvų teisės ir pareigos. Mokinio teisės ir pareigos. Tėvų (globėjų, rūpintojų) teisės ir pareigos. Mokytojo teisės ir pareigos. Išvados.

1.Tėvai yra pirmieji ugdytiniai, todėl svarbu užtikrinti pastovų ugdymo įstaigos bendradarbiavimą su šeima.

2.Labai svarbu, kad tėvai ir pedagogai, ugdant vaikus, dalyvautų, kaip lygiaverčiai partneriai.

3.Organizuodamas ugdomąjį darbą su vaikais, pedagogas privalo jį padaryti vaikams patrauklų, džiaugsmingą, skatinantį pažinimo motyvaciją, kūrybiškumą.

4.Tikras mokytojas gerbia vaiko asmenybę, moka priimti vaiką tokį, koks jis yra, padeda jam pažinti ir ugdyti savo gerąsias savybes. Jis vadovaujasi humanistinėmis vertybėmis ir padeda jas įsisavinti savo mokiniams. Nuolat mokosi pats ir padeda moksleiviams atrasti prasmingo mokymosi būdus.

5.Siekiant išugdyti atsakingus ir brandžius vaikus suvokiančius savo teises ir pareigas, turime įgalinti vaikus suprasti savo teises ir pareigas bei įgalinti suaugusius prisiimti pilnutinę atsakomybę už juos.

6.Kiekvienas ugdymo proceso dalyvis turi žinoti ir vykdyti ne tik savo teises, bet ir pareigas.

  • Microsoft Word 107 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (2959 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jovita
  • Ar šiuolaikinio mokinio elgesys su mokytojais yra normalus?
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar šiuolaikinio mokinio elgesys su mokytojais yra normalus?. (2013 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-siuolaikinio-mokinio-elgesys-su-mokytojais-yra-normalus.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 06:52
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo