Ar sunku būti mąstančiu žmogumi?


Ka reiskia buti mastanciu lietuviu?. Skirgaila yra mastantis zmogus. Ka reiskia buti mastanciu lietuviu. Mastantis zmogus. Ka reiskia buti mastanciu zmogumi. Ar verta buti kitokiam rasinys. Skirgaila mastantis zmogus. Skirgaila yra mastantis. Ką reiškia būti.mąstančiu žmogumi?. Ką reiškia būti mąstančiu žmogumi?.

Ar sunku būti mąstančiu žmogumi?

Kiekvienas žmogus savo gyvenime patiria sunkumų, kuriuos tenka įveikti. O kaip žmogus išspręs iškilusius sunkumus, tai priklausys tik nuo paties žmogaus užsispyrimo. Mąstantis asmuo sugeba išanalizuoti situaciją ir priimti jam tinkamus sprendimo būdus. Žmogaus mąstymas yra individualus tuo , jog savo protu jis kuria pasaulį, kaupia ir išsaugo jam pateiktą informaciją, priima sprendimus ir tuo pačiu gali manipuliuoti aplinkinius. Tačiau ne kiekvienas gali blaiviai ir logiškai mąstyti. Kai kurie tai išsiugdo, o kiti visa tai praranda. Taigi kyla klausimas, ar sunku būti mąstančiu žmogumi, kai aplinkinis pasaulis yra toks žiaurus ir negailestingas? Juk ne kiekvienam yra lemta išspręsti sunkumus be didelių nuoskaudų ir žalos.

Žmogaus gyvenimo būdas labai priklauso nuo mąstymo ir auklėjimo. Šiais laikais žmogus yra tarsi savo tėvų ir aplinkos veidrodis, jis atspindi tiek blogąsias, tiek gerąsias savybes, kurios buvo išugdytos jam augant. Norint labiau įsigilinti į žmogaus protą ir jį suprasti, reikia daug pastangų, nes kiekvieno mąstymas yra skirtingas. Taip pat žmogus savo jausmus ir tikrąjį save atskleidžia ne visiems ir ne visada, o tik tiems, kurie to nusipelnė ir yra patikimi. Panašiai rašė prozininkas ir dramaturgas Vincas Krėvė – Mickevičius. Jo parašytoje dramoje ,,Skirgaila“ , žmogus vaizduojamas kaip asmenybė, kuri susiduria su vidiniais konfliktais, nusivylimais bei išgyvenimais.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (666 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ieva
  • Ar sunku būti mąstančiu žmogumi?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar sunku būti mąstančiu žmogumi?. (2013 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-sunku-buti-mastanciu-zmogumi.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:35
×