Ar svarbi žmogui ši akimirka?


Ar iš tiesų svarbi tik ši akimirka. Ar svarbi tik si akimirka. Ar istiesu svarbi tik si akimirka. Akimirkos svarba. Svarbi tik ši akimirka. Ar iš tiesu svarbi tik šį akimirka?. Ar daug zmogui reikia rasinys. Ar is tiesu svarbi tik si akimirka (samprotavimo rasinys). Ar is tiesu svarbi akimirka. Ar tikrai svarbi tik si akimirka.

Per akimirką įvyksta daug kas: prasideda ir baigiasi karai, įsimyli ir išsiskiria žmonės, susergama ir pasveikstama. Taigi galima teigti, jog akimirka yra labai svarbi. Akimirka reikšminga žmogui, kuris ieško atsakymų ir nori apginti teisingumą, kuriam reikia apsispręsti dėl poelgio. Laikas bėga greitai, tačiau net akimirka gali pakeisti žmogaus gyvenimą.

Akimirka svarbi tam, kuris svarsto, kaip pasielgti. Tai itin aktualu, kai veikia išorinės aplinkybės. J. Biliūno apsakymo kliudžiau veikėjas berniukas, paveiktas kuperio knygos, panoro tapti medžiotoju. Kai išėjo ieškoti nuotykio, pamatė katinėlį ir sprendė kaip elgtis. Svarstymas baigėsi pralaimėjimu, nes priėmus sprendimą buvo atliekami mechaniški veiksmai: apskaičiavo, įtempė, paleido. Lygiai taip pat sprendimą priėmė j. Savickio apsakymo ad astra veikėjas dalba, kuris svarstė, kaip atkeršyti. Sprendimo akimirką valdė pyktis. Abiejų veikėjų poelgiai blogi, tačiau vaikas neturi patirties, todėl tikisi tik džiaugsmo, ūkininko svarstymus turėjo sustabdyti patirtis. Lemtinga akimirka pakeitė tik berniuką: strėlės sulaužymas yra jo priesaika nebeskriausti. Ūkininkas kaip niekur nieko atsisėdo su kunigu prie vieno stalo, vadinasi, liko toks pat. Laimingas tas, kuris akimirksiu nusprendžia teisingai.

Akimirka svarbi tam, kuris siekia apsaugoti kitą. Tokiais atvejais aukojamasi dėl kito ar tiesiog gelbstima. J.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (559 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aneta
  • Ar svarbi žmogui ši akimirka?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar svarbi žmogui ši akimirka?. (2011 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-svarbi-zmogui-si-akimirka.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 00:49
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo