Ar svarbu būti pripažintam?


Ar zmogui svarbu buti pripazintam?. Rašinys apie visuomenės pripažinimą. Rasinys apie pripazinima. Samprotavimo rasinys apie pripazinima. Ar svarbu buti suprastam? rašinys. Svarbu buti reikalingam. Kas trukdo žmogui jaustis laisvam?. Kodėl žmogui svarbu būti suprastam ir įvertintam rašinys. Zmogui svarbu buti suprastam. Ar zmogui svarbu buti pripazintam.

Ar svarbu būti pripažintam? Rašinys.

Žmogus yra tam tikros visuomenės dalis, kuri aktyviai bendrauja ir komunikuoja su kitais jos nariais. Būtent dėl to žmogui yra svarbus ne tik bendravimas, bet ir supratingumas, atjauta, pripažinimas. Tik pripažintas žmogus gali jaustis saugus, suprastas, pritapęs visuomenėje. Taigi kodėl svarbu būti pripažintam?

Ne tik gyvenime yra daugybė pavyzdžių apie pripažinimo svarbą, bet ir literatūroje. Jaustis reikalingam, naudingam ir atradusiam gyvenimo prasmę žmogui lengviau gyventi. Deja, ne visi sulaukia kitų ar visuomenės pripažinimo. Vieni ilgai ieško gyvenimo prasmės, kiti, kuriems būdingos lyderio savybės, suvokia savo paskirtį greičiau. Vinco Mykolaičio – Putino romane ,,Altorių šešėly“ vaizduojama Liudo Vasario dvasinės brandos istorija.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (545 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kornelija
  • Ar svarbu būti pripažintam?
    10 - 2 balsai (-ų)
Ar svarbu būti pripažintam?. (2013 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-svarbu-buti-pripazintam.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 17:50
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo