Ar tautos praeitis svarbi dabarčiai?


Kuo tautos praeitis svarbi dabarciai. Kuo tautos praeitis svarbi dabarčiai rasinys. Kuo tautos praeitis svarbi dabarčiai?. Kodel svarbu nepamirsti savo tautos praeities. Ar praeitis svarbi dabarciai. Tautos praeities svarba dabarciai. Tautos praeities svarba. Kuo praeitis svarbi dabarciai. Ar tautos praeitis svarbi dabarciai rasinys. Kuo tautos praeitis svarbi dabarciai pastraipa.

Ar tautos praeitis svarbi dabarčiai?

Kiekvienoje gentyje, civilizacijoje, kultūroje ar valstybėje yra savita istorija, pagrįsta ekstraordinariais papročiais, tradicijomis, perduodamomis iš kartos į kartą. Daugelis žmonių pripažįsta tėvų įdiegtas moralines bei dvasines normas, kurių visuomet laikos ir jomis pasikliauja sunkiais gyvenimo momentais. Todėl nejučiomis iškyla klausimas: ar tautos praeitis yra svarbi dabarčiai? O galbūt atvirkščiai- žmonės ignoruoja ir visiškai nekreipia dėmesio į praeitis motyvus? Būtent į šiuos klausimus ir pabadysiu atsakyti.

Daugelis, prisimindami praeities įvykius, susimąstome apie protėvių drąsa bei narsą. Juk net ir netokioje gilioje senovėje – dar mūsų tėvai gynė Lietuvą nuo sovietinės ideologijos skleidžiamos propogandos, o vėliau net ir nuo drąstiškų karinių veiksmų. Tačiau žvelgiant truputį giliau į praetį, labiausiai užkliūva Martyno Mažvydo pirmoji lietuviška knyga „Katekizmas“,juk būtent ši knyga davė pradžią visai lietuvių literatūrai.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (426 žodžiai)
  • Mokykla
  • Migel
  • Ar tautos praeitis svarbi dabarčiai?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar tautos praeitis svarbi dabarčiai?. (2012 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-tautos-praeitis-svarbi-dabarciai.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 16:07
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!