Ar teisus Donatas Petrošius sakydamas geriau 10 kartų žiūrėti gera filmą negu 10 vidutiniškų?


Ar teisus donatas petrosius sakydamas kad. Filmai ziuret kartu apie vertybes. Donatas petrosius geriau 10 kartu. Geriau ziureti 10 kartu gera filma negu 10 vidutinisku planas. Geriau žiūrėti 10. Filmai kurie ugdo vertybes. Donskis 10 filmu geriau. Geras filmas recenzija. Filmai rasinys. Geriau ziureti 10 kartu gera filma negu 10 vidutinisku.

Ar teisus Donatas Petrošius,kad „geriau 10 kartu žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“?

Kinas-svarbi kulturos dalis,kuri neatsiejama nuo musus kasdieninio gyvenimo.Kiekviena salis savo sukurtuose filmuose nori pasauliui atskleisti naujų technologijų žavesį bei aktorių unikalumą.Tiesa sakant,gerame filme galima pamatyti daug daugiau efektų,naujų aktorių bei susidurti su gyveniškomis problemomis,tačiau blogame tai sunku įžvelgti,nes jie daugiau mus nukelia į siaubą sukeliantį pasaulį.Tad kyla klausimas,kodėl „geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“? Geras filmas-tai tarsi žmogaus mokytojas,vertybių puoselėtojas,kuris paliečia ne tik mūsų protą,bet ir sielą.Pirmiausia verta žiūrėti,nes ugdo žmogiškąsias vertybes,kurių pasigendame realiame pasaulyje.Tačiau žiūrint gerą filmą mes išmokstame viso to pasisemti iš aktorių,kurie,mūsų akimis,yra pilni nuoširdumo,supratingumo,taip pat mokantys užjausti bei pasiaukoti.Todėl žiūrint tokį filmą mes negalvojame,kad jis yra surėžisuotas,o veikėjai ekrane-tik aktoriai.Vienu geriausiu galėčiau pavadinti režisieriaus Marc Forster filmą „Bėgantis paskui aitvarą“. Tai dviejų mažų vaikų,Hasano ir Amiro draugystė,kuri užsimezgė Kabulo priemestyje. Jie kartu augo,žaidė ir skraidino spalvotus aitvarus danguje,kurie atrodė tarsi šimtai klykiančių žuvėdrų.Vaikai jautėsi laimingi būdami kartu,bet iki tol,kol Amiras išdavė savo mylimiausią draugą Hasaną:jis stebėjo,kaip jį vaikai smerkia,muša,tačiau tam nesugebėjo pasipriešinti,nes buvo bailys. Vėliau šią išdavystę priima kaip lemties iššūkį ir padarytą žalą,todėl bando ištaisyti. Jis Jaučiasi kaltas dėl to,kad taip negražiai pasielgė paaugystėje.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • m.
  • 2 puslapiai (738 žodžiai)
  • Mokykla
  • Juste
  • Ar teisus Donatas Petrošius sakydamas geriau 10 kartų žiūrėti gera filmą negu 10 vidutiniškų?
    10 - 3 balsai (-ų)
Ar teisus Donatas Petrošius sakydamas geriau 10 kartų žiūrėti gera filmą negu 10 vidutiniškų?. (2012 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-teisus-donatas-petrosius-sakydamas-geriau-10-kartu-ziureti-gera-filma-negu-10-vidutinisku.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 19:00
×