Ar teisus filosofas Leonidas Donskis, sakydamas: reikia skaityti tik pačias geriausias knygas?


Leonidas donskis oratorius. Kokias knygas verta perskaityti. Leonidas donskis reikia skaityti tik pačias geriausias knygas. Ar teisus leonidas donskis sakydamas. Kodel verta skaityti fantastines knygas. Knygos kurias reikia analizuoti. Geriausi filosofijos bakalauro. Geriausi filosofai. Skaitymas yra geriausia. Kokias knygas reikia skaityti?.

Ar teisus filosofas leonidas donskis, sakydamas: „reikia skaityti tik pačias geriausias knygas“? Savo nuomonę pagrįskite.

Knyga – tai popieriaus lapų krūva, kuri gražiai išdėstyta ir sunumeruota. Šiuose lapuose būna parašytos įvairios istorijos, pasakojimai, sakmės ir kita. Aš bandysiu pagrįsti Leonido Donskio pasakyta teiginį, kadangi aš jam pats pritariu.

Dauguma žmonių teigia, jog reikia skaityti knygas, tačiau tos knygos mums ne visada būna įdomios. Vienas filosofas yra pasakęs, jog reikia skaityti tik pačias geriausias knygas. Taigi kokios knygos yra geriausios? Romanai, trileriai, detektyvai, komiksai ar kitos? Geriausią knygą neina įvardinti, kadangi tai tokia knyga, kuri turi ne tik kažką atskleisti, bet turime tą knygą perskaitę apgalvoti visą knygos turinį, jos esmę, gal netgi ir pasinaudoti joje pateiktais patarimais (jei jie yra duoti), pasimokinti iš klaidų kurios aprašomos knygos lapuose, kad pačiam nenutiktų taip. Aš manau jog reikia pačiam išsirinkti pačias geriausias knygas, kurias skaitant norėsi perskaitęs ja dar kartelį perskaityti, nors ir nemėgsti skaityti knygų.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 7 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (345 žodžiai)
  • Mokykla
  • Nikantis
  • Ar teisus filosofas Leonidas Donskis, sakydamas: reikia skaityti tik pačias geriausias knygas?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar teisus filosofas Leonidas Donskis, sakydamas: reikia skaityti tik pačias geriausias knygas?. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-teisus-filosofas-leonidas-donskis-sakydamas-reikia-skaityti-tik-pacias-geriausias-knygas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:40
×