Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas Geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų


Geriau ziureti 10 kartu ta pati filma negu vidutinisku. Donatas petrošius geriau 10 kartų pažiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų. Geriau pamatyti gera filma 10 kartu negu 10 vidutinisku. Donatas petrosius geriau 10 kartu ziureti gera filma negu 10 vidutinisku. Ar tai geriau skaityti knygą ar žiūrėti filma + rasinys. Apie vytauta šapranauską kaip apie puikų oratorių. Dažnai teigiama kad istoriniai filmai padeda suprasti istoriją vilniaus getas. Kodėl skaityti geriau nei žiūrėti filmus. Donatas petrošius filmai. Donatas petrosius geriau 10 kartu.

Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas ,,geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“. Atsakymą pagrįskite 2–3 kino filmų pavyzdžiais.


Todėl neretai pamirštama, kas yra tikrai geras filmas. Tačiau, atradus ir pažiūrėjus dėmesio vertą filmą, iškart suprantame, kad geriau pamatyti gerą filmą dešimt kartų negu dešimt vidutiniškų.

Visų pirma, gerame filme visada galima pamatyti kažką naujo, pamokančio, sukrečiančio ar įspūdingo, grožėtis puikia aktorių vaidyba. Visa tai puikiai atskleidžiama lietuvių režisieriaus Audriaus Juzėno istorinėje dramoje „Vilniaus getas“. Šioje dramoje vaidina gausybė lietuvių aktorių. Mane sužavėjo Vytauto Šapranausko vaidmuo bei pagrindinių veikėjų emocijos. „Vilniaus getas“ yra svarbus įvykis ne tik Lietuvos, bet ir Europos kultūriniam gyvenimui.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (471 žodžiai)
  • Mokykla
  • Benita
  • Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas Geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas Geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų. (2012 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-teisus-poetas-donatas-petrosius-sakydamas-geriau-10-kartu-ziureti-gera-filma-negu-10-vidutinisku.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 15 d. 15:39
×