Ar televizorius „šeimos narys“


Ar televizorius yra seimos narys. Televizorius seimoje. Nuo televizoriaus išradimo dienos, šeimos vienybė buvo prarasta.. Kursiniai apie šeimas. Televizorius isradimas. Televizorius- išradimas. Tv yra įrankis sukurtas zmogaus.

Įvadas. Televizija ir žmogus. Televizoriaus įtaka vaikams. Televizijos įtaka, pasekmės. Televizijos įtaka ir poveikis vartotojui. Kaip kenkia televizija. Didžiulis stresas smegenims. Prarandamas laikas. Blogas informacijos šaltinis. Darbo analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Dabar visi žmonės namuose turi televizorius, o kiti net ir keletą. Visiems atrodo, kad televizorius yra labai reikalingas daiktas, nes jis teikia informaciją, bet mažiesiems televizoriaus žiūrovams jis gali tapti jų autoritetu.

Juk dažniausiai atsitinka taip, kad mes pamatome vaiką išmokusį kažką tokio, ką rodė per televizorių. Juk vaikai tokie palenkiami, juos traukia tai, kas nauja, kas gražu, įdomu, jie mokosi tai, ką pamato savo akimis ir išmoksta ne visada ką nors gero.

Norėčiau savo teiginiais įrodyti, kad televizorius tikrai užima svarbią vietą šeimoje, nes patys žmonės tai leidžia, nepajaučia, kad ir be televizoriaus galima linksmai praleisti laiką ir ne tik atsipalaiduoti atsisėdus ant sofutės.

Tikslas: įrodyti, kad televizorius labai dominuoja žmonių gyvenime. Šiame darbe ir sieksiu išanalizuoti konuo televizoriaus išradimo dienos, šeimos vienybė buvo prarasta. Anais laikais, kai vyras parvykdavo namo iš darbo, jį su džiaugsmu pasitikdavo žmona, tačiau šiais laikais moteris daugiau nebepasitinka vyro prie durų, kadangi ji yra užsiėmusi televizoriaus žiūrėjimu. Taip, šiuolaikiniuose namuose tėtis, mama ir vaikai, atrodo, lyg zombiai, priešais televizoriaus ekraną. Vaikai užaugę šiuose naujuose šiuolaikiškuose namuose mąsto tik apie ginklus, pistoletus ir žaislinius kulkosvaidžius, kad galėtų imituoti ir dar kartą savaip pergyventi visas nusikaltimo dantiškąsias scenas, darydami taip, kaip matė televizoriaus ekrane. Apmaudu, jog šis nuostabus televizijos išradimas yra naudojamas destrukciniams tikslams. Jei žmonija naudotų šį išradimą kilniu būdu, pvz. : gamtos mokslų studijavimui arba motinos gamtos tikro karališko meno studijavimui, ar jį naudotų taurių mokymų žmonėms perdavimui, tada šis išradimas būtų palaiminimas žmonijai. Taip pat, jis galėtų būti sumaniai naudojamas žmogaus asmenybės ugdymui.

Televizorius yra įrankis, sukurtas žmogaus, kuris yra jo kūrėjas. Žinoma, galima teigiamai įtakoti žmones arba neigiamai. Jei žmonija eitų tiesos keliu, tai televiziją panaudotų geriems tikslams, rodytų tai, kas teigiamai maitina sielą, psichiką. Dabar yra priešingai, rodomos visokios baisybės, žudynės, plepalai, tuštybės, pornografija. Akivaizdu, jog kažkas specialiai pasuko viską tokia linkme, daroma viskas, kad tik degraduotų, kuo daugiau žmonių. Viskas, ką mato, girdi žmogus per televizorių patenka į jo psichiką ir giliai įsirašo. Taip vyksta dėl nesąmoningos mūsų būsenos, ko pasekoje mes nesugebame teisingai ir tinkamai transformuoti įspūdžių.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2011 m.
  • 17 puslapių (2700 žodžiai)
  • Universitetas
  • Steka
  • Ar televizorius „šeimos narys“
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar televizorius „šeimos narys“. (2011 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-televizorius-seimos-narys.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 06 d. 03:56
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo