Ar turtai - laimės pagrindas?


Ar tureti kuo daugiau yra laime rasinys. Ar turėti kuo daugiau yra laimė. Ar tureti kuo daugiau yra geriau. Turtai nesuteikia laimes rasinys. Laime rasinys. Rašinys apie pinigus ir laimę. Mazasis princas keliavimai vidine tikrove. Ar turėti kuo daugiau yra laimė mazasis princas. Materializmas rasinys. Ar tureti daug yra laime? rasinys.

Laimė ir turtai rašinys lietuvių kalbai.

Daugelis materialistų dažnai būna susikoncentravę į vieną tikslą – turėti kuo daugiau. Jie užmiršta savo šeimą, bendravimą, ar tiesiog paprastus ir elementarius gyvenimo dalykus, kaip, pavyzdžiui, žiūrėjimą į žvaigždes, svajojimą. Biznierius iš „Mažojo princo“ taip pat neturėjo laiko svajoti, o svajojančius vadino dykaduoniais. Juk tai užima laiką, o laikas – pinigai. Kuo jų daugiau, tuo geriau! Mano nuomone, toks požiūris yra blogas, nes pinigų kiekis nesuteikia laimės. Gali turėti daug, tačiau laimės – nė lašelio. Neveltui Sokratas yra sakęs, jog „Laimės paslaptis yra ne noras turėti daugiau, o sugebėjimas džiaugtis mažiau“.

Žinoma, turtai iš tiesų mūsų gyvenimą daro lengvesnį. Jie atveria didesnes galimybes, suteikia saugumo jausmą, nes gali nesijaudinti dėl ateities ar net dėl rytojaus. Taip pat gali patenkinti savo poreikius, leisti save „pasilepinti“.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (345 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lalaila
  • Ar turtai - laimės pagrindas?
    10 - 1 balsai (-ų)
Ar turtai - laimės pagrindas? . (2013 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/ar-turtai---laimes-pagrindas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 15 d. 22:08
×